Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Ir slikti, ja pat valsts iestādes kopā ar elektrību pazūd! Kur tad lai tagad bāžu savus papīrus?

“Labdien! Gribēju Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas zemesgrāmatu nodaļā, Ieriķu ielā, iesniegt dokumentus, taču tas nav iespējams. Kur tad lai tagad bāžu savus papīrīšus, arī nav teikts.

Mājaslapa arī iestādei nestrādā! Sazvanīt nav iespējams un vēl trakāk, arī citas valsts iestādes neko nezina par šīs iestādes pazušanu.

Ir slikti, ja pat valsts iestādes kopā ar elektrību pazūd! Tiešām Rīga dzīvo bez zemesgrāmatas? Vakar taču vēl bija, sazvanījāmies!

P.S. Protams, ar marķieri rakstītais uz durvīm arī ir ģeniāls un savā veidā pat unikāls tonis, kā komunicēt ar apmeklētājiem.”

Iesūtīja: Marta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +13 +12 -1

  Es

  Sūdzības uzstāda jaunu latiņu.... un ko tad viņiem darīt ja nav elektrības ar rakstāmmašīnu uzdrukāt...? Loģiski ja nav elektrības- nestrādā serveris, telefonlīnijas... Ja valsts iestādes pirks ģeneratorus pa 100 000 atkal slikti. Minēts nodaļas- attiecīgi visdrīzāk elektrības nav serveriem, attiecīgi dokumentu apstrāde nav iespējama - viss var gadīties... Ej iesūdzi tiesā... ibio
 • Sanda Launerte
  +10 +10 0

  Sanda Launerte

  Nopietni???!!! Ja ir noticis elektropadeves bojājums, tātad tas nav plānots notikums. Tā vienkārši gadās. Tāpat kā noskrien no sliedēm tramvajs, vai netiec mājās ar vilcienu, jo kārtējo reizi spridzina Dzelzceļa staciju.
  Jāpiekāpj rīt vai jāatrod cita Zemesgrāmatas nodaļa, kas šodien vēl strādā.
  P.S. Ja pazudusi elektrība, tad jau skaidrs, ka zīmīte ar roku rakstīta ;)
 • Cilvēks
  +7 +7 0

  Cilvēks

  Jāpiekrīt abiem komentāriem ... cik daudz pēdējā laikā cilvēku nedraudzējas ar galvu. Laikam jaunā izglītības sistēma loģiski domāt neiemāca.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl