Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Ir šis brīnums PSRS simbolika? Drīkst tirgot?

Ir šis brīnums PSRS simbolika? Drīkst tādu tirgot?

Veikals “R/C Realizācijas Centrs”, Imanta, Slokas 161!”

Iesūtīja: Anita

Foto

13 komentāri

13 komentāri

 • hmm

  hmm

  Visu var tirgot. Tāpat var nopirkt kreklus ar Hitleru un Mao. Nevajag vienmēr meklēt sāpi, kur viņa nav. Kam liekas bezgaumīgi, tas nepērk. Man piemēram PSRS simbolika neliekas patīkma, es to nepērku, nepērku arī Hitleru un Mao. Nu un? Tāpēc sūdzēties? Ir cilvēki, kam liekas, ka zeme ir plakana, tad viņi apvainosies par to, ka pārdod apaļu globusu? Katram savs, vienkārši neliecies ne zinis, par produktu, kas tev nepatīk nevis uzreiz Bez Tabu.
 • Arnis Lapiņš

  Arnis Lapiņš

  Ko te lai saka..., ja pa ielām braukā autiņš ar reģistrācijas nummuru CCCP!!
 • Aldis

  Aldis

  Kadreiz bus gan senlieta gan antikvariats............atradusi kur kasities.....
 • Linda Ruddana-Rudovska

  Linda Ruddana-Rudovska

  Nopietni kādām vnk nav ko darït. Tulīt jau sāks par katru sīkumu sūdzēties.
 • Bet

  Bet

  Tas taču nav senlieta, nedz antikvariats. Šis priekšmets tiek ražots tagad, un tpc tas skaitas ka simbolikas izplatišana. Un šada iemesla del par to pienakas sods.
 • Ženija Kacare

  Ženija Kacare

  Kur problēma? Nu jau par traku.....ko ta lai dara vecākā paaudze?Tur visi dokumenti ar tādu simboliku....
 • Juris Maksimovs

  Juris Maksimovs

  Bljedj valsti citas problemas, drochitaji nau ko darit
 • Kristine Grinvalde

  Kristine Grinvalde

  Centrāltirgū pat stends ar PSR precēm,lai tirgo.😂
 • Sanita Upe

  Sanita Upe

  Kāpēc gan lai netirgotu. Kolekcionāri par dažām lietām smuku naudu samaksā. Nesaprotu kur problēma.
  • Bet

   Bet

   Tas taču nav senlieta, nedz antikvariats. Šis priekšmets tiek ražots tagad, un tpc tas skaitas ka simbolikas izplatišana. Un šada iemesla del par to pienakas sods.
 • Arnis Grinis

  Arnis Grinis

  Ko jūs uzbrūkat tai valstij,kaut tagad būtu kaut puslīdz tik labi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!