Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Ir jābūt “cirvim”, lai nesaprastu… Kontrolieri atgriežas no atvaļinājuma nākamajā dienā pēc vēlēšanām!

“Labdien! Kontrolieri atgriežas no atvaļinājuma nākamajā dienā pēc vēlēšanām – 04.06.2017.! Ir jābūt “cirvim”, lai nesaprastu…”

Iesūtīja: Edgars

Atgādinām, ka Bez Tabu jau piektdien, 2. jūnijā, raidījumā vēstīja par skatītāju ziņojumiem, kuros tika norādīts, ka sabiedriskā transporta kontrolieri nav ilgāku laiku manīti! Bez Tabu devās Rīgas ielās aptaujāt iedzīvotājus – izteikti lielākā daļa norāda, ka jau vairāk nekā nedēļu kontrolieri ir pazuduši.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Andris Upminis
  +7 +5 -2

  Andris Upminis

  tas visu izskaidro ka Rīgā vēlēšanas ir bijušas uzpirktas , un lai beidz mālēt acis sabiedrībai, uz katra soļa politiskās nelietības no politiķu puses
 • Taisnība
  +5 +4 -1

  Taisnība

  Cilvēki savu izvēli izdarīja. Izrādās Rīgas mērs var pabūt skandālā pēc skandāla, zagt, melot un turpināt izputināt pilsētu. Ok. Lieliski, tagad tikai jāizplāno pārvākšanās uz citu valsti tā kārtīgi. Ar šiem idiotiem dalīt pilsētu man negribas, kaut vai savu nākotnes bērnu dēļ. Viņi nav pelnījuši augt tādā mazohistiskā sabiedrībā. Vispirms mēs nogremdējām valsti un tālāk jau mūsu vietā nogremdē Rīgu. Es gribu, lai katrs Nila balsotājs saprot šo - TU esi pelnījis VISU to ko Rīgas dome darīs turpmāk. ;) Es zinu, ka būs vēl daudz trakāk. Nu vairs bremžu viņiem īsti nav.
 • Ilona Vīnberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl