Sūdzību dēlis: Invalīdu/māmiņu tualetē nav iespējams tikt, jo tā kļuvusi par darbinieku tualeti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu sašutusi par T/C “Rimi” Lielupe esošajām tualetēm. Netīras, smakojošas, krāni salūzuši, ziepju nav. Izskatās briesmīgi. Pat “Cirkle K”, kurā apgrozās vairāk cilvēku, tualetes spīd un laistās.”

Invalīdu/māmiņu tualetē nav iespējams tikt, jo tā kļuvusi par darbinieku tualeti!
LETA/Evija Trifanova

“Turklāt invalīdu/māmiņu tualetē tikt nav iespējams, jo tā ir kļuvusi par darbinieku tualeti. Katram ir sava atslēga, man kā māmiņai nekad nav iespēja tur tik iekšā, darbinieki savu atslēgu ”sargā” un svešās rokās nedod.

Kurš par to ir atbildīgs? Ko darīt māmiņām un invalīdiem? Nav arī nekāda paziņojuma, pie kā jāvēršas pēc atslēgas, kā tas ir citos tirdzniecības centros!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ilze.

6 komentāri

6 komentāri

 • zive

  zive

  Tā ir Rimi prakse. Cēsīs tas pats, un pakaramais, kur uzkārt somu, ir tikai šai lielākajā invalīdu/māmiņu tualetē. Mazajās nav pa, kur apgriezties, somu var turēt kaut vai zobos :)
 • nabadzīte

  nabadzīte

  nedabūja pačurāt.Bērns ir jāpārtin mājās.Kā agrāk nebija tādas tualetes,bet nekas bērniņi ir izauguši.Brīžiem tās saucamās jaunās māmiņas aiz garlaicības nezin kur piekasīties.
  • ...

   ...

   Nu ziniet, ja ir jūtīgs bērns, īpaši sākumā, kad vēl daudziem ir piena nepanesamība, pietiek ar 10-20 min nenomainīt pampēru, lai dupsis pēc pakakāšanas paliktu pilnīgi jēls līdz asinīm.
   • nu bet

    nu bet

    nelieto pamperu ja tik jēls bērns.Paņem marlīti uzvelc maziem bērniem piemēros biksiņas un nebūs nekāds jēlums.Ja mazs bērns tad jāēd mātes piens nevis tās mākslīgās piena putras.
  • Un ja kas

   Un ja kas

   Arī invalīdu tualetes Krievu laikos nebija, tādi laiki visi pieraduši pie konforta...
 • Kuldīga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!