Sūdzību dēlis: Invalīdiem veikalā nav nekādu priekšrocību!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Invalīdiem veikalā nav nekādu priekšrocību!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Trīs gadu laikā esmu zvanījis vismaz 20 reizes veikala uz “Maxima” informatīvo tālruni, lai painteresētos, kā arī izteiktu sūdzību par veikalā izlikto invalīdu izkārtni, kurā minēts, ka man kā invalīdam nav nekādas priekšrocības un jāstāv rindā pie šīm kasēm kā pārējiem!”

“Pie bērnu kasēm pircējus ar bērnu uzreiz pasauc, lai nāk bez rindas, bet par invalīdiem pat nepavaicā, vai rindā ir kāds invalīds.  Gribēju iet bez rindas, uzrādot invaliditātes apliecību, bet ir bijis, ka kasieres saka, ka nekādi nevar palīdzēt.

Uz visām savām sūdzībām trīs gadu laikā neesmu saņēmis nevienu atbildi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vitauts.