Sūdzību dēlis: Internetveikals sejas maskas pārdod par 20 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Aptiekās nevar iegādāties vienreizlietojamās sejas maskas šim vīrusa laikam.”

Internetveikals sejas maskas pārdod par 20 eiro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Aptiekā jautājot, cik maksā iepakojums ar maskām, tika minēts, ka iepakojums ar 50 maskām maksā 4 eiro. Vakar, ieejot internetveikalā 220.lv, ieraugu ko šādu – 10 sejas maskas, maksā 20 eiro. Vai tā ir godprātīga tirdzniecība, ņemot vērā, ka nekur citur Latvijā tās nevar iegādāties?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Santa.

22 komentāri

22 komentāri

 • zeltracis

  zeltracis

  Deguna un mutes maska nepasargā no trakumsērgas slienu iekļūšanas acīs
 • Kaspars Kokorevičs

  Kaspars Kokorevičs

  Varbùt viņas ir ìpašas. Varbùt mèrcètas nano ùdenì. Un nano ùdens nav lèts. Atceraties taču ka savà laikà Rìgas satiksme bargu naudu par tàdu ùdeni maksàja 😁😄
 • Alfrēds Krūzkops

  Alfrēds Krūzkops

  Maska jāmaina ik pēc 2h, tā ka varbūt daži labi šiet to var atļauties. 😂
 • Dāvis Āboliņš

  Dāvis Āboliņš

  Tāpat tās maskas neko nepalīdz vesalajiem, tikai slimajam pasargāt citus :D
 • Tatjana Ņesteroviča
 • Raitis Miksons
 • Juris Bušs
  • Inta Kauke

   Inta Kauke

   Juris Bušs kas zin, var būt arī Jums pienāksies būt aitai....
  • Agnese Līcīte

   Agnese Līcīte

   Nu ja saslimsim, lai aizsargātu citus, būtu nepieciešams lietot, gripas un citu lipīgu saaukstēšanās slimību pārnēsātājiem arī, starp citu. Tikai jāatceras, ka jāmaina ik pēc 2h vai biežāk, un ja jānoņem, lai padzertos, paēstu utml, arī uzreiz jāliek jauna 🙂
  • Juris Bušs
 • Ināra Vičmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!