Sūdzību dēlis: Internetveikals sejas maskas pārdod par 20 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Aptiekās nevar iegādāties vienreizlietojamās sejas maskas šim vīrusa laikam.”

Internetveikals sejas maskas pārdod par 20 eiro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Aptiekā jautājot, cik maksā iepakojums ar maskām, tika minēts, ka iepakojums ar 50 maskām maksā 4 eiro. Vakar, ieejot internetveikalā 220.lv, ieraugu ko šādu – 10 sejas maskas, maksā 20 eiro. Vai tā ir godprātīga tirdzniecība, ņemot vērā, ka nekur citur Latvijā tās nevar iegādāties?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Santa.

21 komentārs

21 komentārs

 • Aira

  Aira

  Nu jau secināts, ka parastās maskas nelīdz, vīrusi iet cauri. Vajag tādas, ko lieto darbam īpaši smalkputekļainos apstākļos. Tad jau tiešām padomju laika civilajā aizsardzībā mācītā masku pagatavošana "marle - vate - marle" ir efektīvāka. Bailēs no koronavīrusa taču par savu izskatu nebēdāsim, vai ne? :)
 • Va Dim
 • Nu, nu

  Nu, nu

  Ja maskas veselajiem nepalīdz, tad kāpēc kopš nezin kādiem laikiem visi veselie slimo klātbūtnē ir staigājuši ar maskām? Pēkšņi gudrimeļi atradušies!!!
 • Kristaps Pitkevics

  Kristaps Pitkevics

  Es pārdodu pa 4000€ vienu, un ko tagad ziņās par to stastīsiet 😂
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Pareizi dara 😂😂😂 tas vēl pa lētucīti😂😂😂 ja ir stulbeņi kas gatavi izķert trīcošām rokām lai tak tirgo malači
 • Niks Luika
 • Evalds Malahovskis
 • Draivers.

  Draivers.

  Vai dullie kuri maksās par tiem "kabatlakatiem" trako naudu. Vai šalles nav mājās? Liek līdz acīm un lidinās uz visām 4. debesspusēm!
 • Kaspars Kadaks

  Kaspars Kadaks

  Kas liedz iegādāties sieviešu mēnešreizēm domātās paketes? Ideāla sejas maska. Bet ja kas, sejas masku katrs pats var mājās uztaisīt 15 min. laikā. Mums padumijas gados tādas mācīja taisīt jau 2-jā klasē.
  • Draivers.

   Draivers.

   Tev Kaspar Kadak būs Nobela prēmija par šādu masku izgudrojumu!
 • zeltracis

  zeltracis

  Deguna un mutes maska nepasargā no trakumsērgas slienu iekļūšanas acīs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!