Sūdzību dēlis: Internetveikals neatdod naudu par bojāto preci!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“20. maijā mēs saņēmām preci no 1a.lv, attaisot iepakojumu (prece bija aptīta pārtikas plēvē) un apskatot pasūtīto bērnu krēslu, konstatējām, ka krēslam auduma vīle ir atplīsusi.”

Internetveikals neatdod naudu par bojāto preci!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“26. maijā atgriezām 1a.lv iegādāto bērnu krēslu, jo tas bija bojāts, iepriekš nebija laika, bet 20. maija vakarā uzreiz paziņojām to 1a.lv, ka prece ir bojāta. Mums solīja, ka 14 dienu laikā par preci tiks paziņots lēmums.

Kā redzams 1a.lv lapā, ka 14 dienu laikā tiek atmaksāta nauda par atdoto vai bojāto preci. Kopš 26. maija ir pagājušas vairāk nekā 14 dienas. Un, kā redzams vēstulēs, viņi nemaz netaisās ievērot to. Naudu nemaz neesmu saņēmusi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Rūta un Rihards.

18 komentāri

18 komentāri

 • @JanisVeselovs

  @JanisVeselovs

  Oij sitas suda uka veikals viens no lielakajiem mesla veikali 1a jau saja kaku kantori sen neko vairs neperku pasam bij tada pati problena pardeva dargu elektroniku kura ataisot kasti bija jau lielatota kadam pardota un atdota atpakal un sie tirgoja talak salauztu preci tadi pasi mesli ari ie ekoshops vaij M79 abi suda kantori viebafi brakus tirgo par kosmiskamm cenam un remontet menesiem 1a identiski un vel nepienem savu braki ko tirgo.
  • Žanis Vieplis

   Žanis Vieplis

   Nu tādam analfabētam, kā tev, ne to vien var notirgot!🤣
 • Laura

  Laura

  Pilnībā piekrītu! No šī interneta veikala arī es vairs neko nepasutu jo apčakarēja pamatīgi!
 • Raitis Savickis

  Raitis Savickis

  Latvijas valsts celi neadgrież naudu par sūdīgu asfaltu... ko tagad...?
 • Roberts
  +12 +12 0

  Roberts

  Pat neceriet bez valsts iestāžu iesaistīšanās, no šī kantora kaut ko atgūt. Reāla pieredze...
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Izskatās ka no viņiem vairs neko nevar sūtīt.. Mūs arī apčakarēja. Un redzētas vēl sūdzības.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!