Sūdzību dēlis: Internetveikals neatdod naudu par bojāto preci!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“20. maijā mēs saņēmām preci no 1a.lv, attaisot iepakojumu (prece bija aptīta pārtikas plēvē) un apskatot pasūtīto bērnu krēslu, konstatējām, ka krēslam auduma vīle ir atplīsusi.”

Internetveikals neatdod naudu par bojāto preci!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“26. maijā atgriezām 1a.lv iegādāto bērnu krēslu, jo tas bija bojāts, iepriekš nebija laika, bet 20. maija vakarā uzreiz paziņojām to 1a.lv, ka prece ir bojāta. Mums solīja, ka 14 dienu laikā par preci tiks paziņots lēmums.

Kā redzams 1a.lv lapā, ka 14 dienu laikā tiek atmaksāta nauda par atdoto vai bojāto preci. Kopš 26. maija ir pagājušas vairāk nekā 14 dienas. Un, kā redzams vēstulēs, viņi nemaz netaisās ievērot to. Naudu nemaz neesmu saņēmusi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Rūta un Rihards.

18 komentāri

18 komentāri

 • Vbb

  Vbb

  Man lidziga sitvacija ar kursi.lv internetveikalu. Pasuriju preci beigas izradad izpardota. Sola naudu atgriest 3 dienu laika bet jau pagajusas 4 dienas un ne zinas ne minas. Pat vairs neatbild uz epastiem
 • V

  V

  Vienmēr ļoti veiksmīgi un labi pirkumi! Paņem diegu un sašuj to krēslu!
 • Dace Virse

  Dace Virse

  OK, pasūdzējās. Vediet krēslu pie viņiem un naudu arī atdos.
  Man bieži sanāk brāķus nopirkt. Kaut kā vienmēr viss atrisinājies mierīgā ceļā. Laikam laimējies :)
  Jānospļaujas 3x, lai nenoskaustu :D
 • Ops

  Ops

  1a ļoti slikts veikals!!!piečakareeja ar blenderi,neievēroja termiñus un preci knapi dabūju atpakaļ.apmelija mani,ka esmu to skrūvējusi,jaukusi.caut pat.ties.aizs.centru neko nepanācu,jo vajadzēja vēlreiz sūtīt uz neatk.ekspertīzi.nervi neizturēja un uzdāvināju viņiem 50. €.lai nabagiem tiek!!!!nepērciet tur neko!!!
 • Jānis Kipļuks

  Jānis Kipļuks

  Nu brāķis tik tiešām šausmīgs 😂😂 smiekli nenāk šāda sīkuma dēļ sūdzēties?
  • Baiba

   Baiba

   Tieši kāpēc, kādam būtu jāmaksā par bojātu preci un neprasīt par to atpakaļ samaksāto naudu? Jūs atmestu ar roku un pirktu jaunu?
 • Lin Tro

  Lin Tro

  Totālus brāķus tirgo, it īpaši elektro preces. Nav vērts tur iepirkties
  • Krists Dūčis

   Krists Dūčis

   Lin Tro
   Man uz jauna TV bija cita cilvēka epasts, skuveklis ar rugājiem, mātesplate bojāta ar salocītiem procesora piniem un daudz citu brīnumu.. protams, ka naudu neviens atpakaļ nevēlējās dot, nu tad nu vairs 1a neko nepērku. 😀
 • Linards Sadovskis

  Linards Sadovskis

  Es arī ar viņiem pēdējā pasūtījuma laikā mēnesi čakarējos, lai atgūtu naudu, bet tomēr izdevās to izdarīt 🤭 iepriekš biju sūtījis, viss bija okei, bet pēdējos 2 pasūtījumos vienmēr kaut kādas problēmas ir 🤷🏻‍♂️
 • Edgars Voičis

  Edgars Voičis

  bija normāls internetveikals....nopirka leši, un visu sačakarēja....
 • Vidaga

  Vidaga

  Neko sliktu nevaru teikt par 1a.lv internet veikalu. Nopirku velosipēdu un esmu apmierināta ar pirkumu, jo braucu jau vairāk kā gadu. Ir nobraukti viena reize, prom atpakaļ pa 120km.
 • Pirktspēja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!