Sūdzību dēlis: Internetveikalā norādīts, ka prece ir 50 kg, bet realitātē ir 8,5 kg smaga!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veicu pasūtījumu internetveikalā www.220.lv.”

Internetveikalā norādīts, ka prece ir 50 kg, bet realitātē ir 8,5 kg smaga!

“Preces svars norādīts 50 kg, dzīvoju ārpus Rīgas un gribēju maksāt pa daļām – bija jāizvēlas piegāde uz mājām, jānoformē līzinga dokumenti.

Prece, kura atnāca, bija 8,5 kg smaga ar iepakojumu norādīto 50 kg vietā. (Likās aizdomīgi, ka bērnu galds ar diviem krēsliem ir 50 kg.)

Sapratu, ka tiek izkrāpta mana nauda. Atteicos. Preci izņēma no piedāvājuma, kā teica www.220.lv konsultante, noteikti labos svaru un atjaunos preces statusu. Šorīt skatos, prece atjaunota un svars joprojām 50 kg.

Vai tas nav patērētāju tiesību pārkāpums un maldināšana?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Evita.

 

6 komentāri

6 komentāri

 • Interneta veikals 220.lv

  Interneta veikals 220.lv

  Labdien! Paldies klientam par vērību un atvainojamies par tehnisku kļūdu mājas lapā. Informācija tika precizēta un labota - preces korektais svars ir 9.5 kg. Klients saņēma preci jau ar korektu svaru mājas lapā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Autora jau nemaksā pa kilogramiem bet pa preci, nevis 1euro / kg
  • Kristīne Dreimane

   Kristīne Dreimane

   Oskars Stiens Nu jau viņi piegāda tikai ja ir konkrēts svars un summa un jo smagāks, jo vairāk jāmaksā.
 • Alexander

  Alexander

  Evita тронулась готовой, если считает что не точное указание веса товара, нарушение её грёбаных прав.
 • Tirgonis

  Tirgonis

  Pieprasi lai atsūta 50kg galdus un krēslus kā reklamējuši. A kas
 • vecs rokeris

  vecs rokeris

  “Veicu pasūtījumu internetveikalā if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } ”
  Kurš domājošs cilvēks tur kaut ko pērk. Pats vainīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!