Sūdzību dēlis: Internetveikalā norādīts, ka prece ir 50 kg, bet realitātē ir 8,5 kg smaga!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Internetveikalā norādīts, ka prece ir 50 kg, bet realitātē ir 8,5 kg smaga!

“Veicu pasūtījumu internetveikalā www.220.lv.”

“Preces svars norādīts 50 kg, dzīvoju ārpus Rīgas un gribēju maksāt pa daļām – bija jāizvēlas piegāde uz mājām, jānoformē līzinga dokumenti.

Prece, kura atnāca, bija 8,5 kg smaga ar iepakojumu norādīto 50 kg vietā. (Likās aizdomīgi, ka bērnu galds ar diviem krēsliem ir 50 kg.)

Sapratu, ka tiek izkrāpta mana nauda. Atteicos. Preci izņēma no piedāvājuma, kā teica www.220.lv konsultante, noteikti labos svaru un atjaunos preces statusu. Šorīt skatos, prece atjaunota un svars joprojām 50 kg.

Vai tas nav patērētāju tiesību pārkāpums un maldināšana?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Evita.