Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Internetveikalā ir 100% uzcenojums!

“Saskāros ar diezgan interesantu situāciju! Internetveikalā 220.lv pasūtīju piecus zīdaiņu bodijus par 8,48 eiro.”

“Šodien, ieejot atkal apskatīties, vai nav kas jauns bērnu drēbīšu klāstā, un nošokējos! Šobrīd bodiji, kurus nopirku par 8.48 eiro, maksā 16,99! Sanāk 100% uzcenojums. Tas mani patiesi nošokēja!

Un piezīme apakšā bildītei smīdina “LABĀKĀ CENA”, vai patiesi?”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Maija
  +2 +2 0

  Maija

  Nesapratu, kur problēma? Nepētiet "labākās" vai "sliktākās" cenas - tie un līdzīgi teksti ir tikai mārketings, bet izvērtējiet, vai konkrētā prece ir prasītās cenas vērta. Vai tas ir sarežģīti?
 • Atceros
  +1 +1 0

  Atceros

  Un? Kur problēma? Priecājies, ka pa lēto nopirki. Jā būtu pa dārgo pirkusi, bet pēc tam cena lētāka, tad varētu pukstēt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl