Sūdzību dēlis: Internetveikala darbinieki baro ar tukšiem solījumiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Internetveikala darbinieki baro ar tukšiem solījumiem!

“Gribu brīdināt un lūgt palīdzību par SIA “TEHNOLINE” internetveikalu.”

“18.03.19. internetveikalā pasūtīju gāzes plīti. Saņēmu jauku zvanu, ka man vajadzētu samaksāt un būs jāpagaida pāris nedēļas, jo prece nav uz vietas. Periodiski zvanīju un interesējos, cik ilgi vēl jāgaida. Tiku barota ar dažādiem solījumiem.

Aprīļa beigu pusē telefona klausuli neviens necēla vai tas bija aizņemts. Uzrakstīju e-pasta vēstuli ar draudiem, ka ziņošu “Bez Tabu” par izdarībām. Pēc piecām minūtēm saņēmu atbildi, ka atvainojas un tiks izsūtīta mana nauda 237 eiro. Nu jau ir 08.05.19. un gaidu joprojām. Uz zvaniem neviens neatbild,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ingrīda.