Sūdzību dēlis: Informācija uz bērniem paredzētas zobu pastas atšķiras!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Meklējām bērnam zobu pastu, kura ir piemērota bērniem, kas vecāki par 6 gadiem.”

Informācija uz bērniem paredzētas zobu pastas atšķiras!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Atradu veikalā “Drogas” un sāku lasīt, vai satur fluorīdu un pamanīju, ka aprakstā tomēr zobu pasta paredzēta bērniem līdz 6 gadu vecumam. Noplēsu aprakstu, lai izlasītu to, kas rakstīts oriģinālvalodā. Tomēr paredzēta bērniem no 6 gadu vecuma. Tāds sīkums, bet tomēr apjuku uz neilgu laiku!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Aiva.

4 komentāri

4 komentāri

 • Gaič Rukālovs

  Gaič Rukālovs

  BezTabu, jūs esat reāl dalbajob bars, ka laižat caur cenzūrai šitāds mēsls.

  Un Aivai es iesak aiziet sākumā pie okulist, pēc tam pie psihiatr. Ait debilā.

  Tur tak uzreiz redzams, ka šī jobanā zobpast ir no 6 līdz 12 gād vecumam.

  Aprakstā tak skaidr rakstīts, ka "bērniem LĪDZ 6 gād vecumam jālieto šo zobpast zirņ lielumā"...
  Nevis, ka šī past i domāt BĒRNIEM LĪDZ 6 GĀD VECUMAM.

  Dauņ bars.

  BezTabu "Sūdzīb dēls" drīz ar sāv bullshit pārspēs pat Gricmaņ Diensgrāmat!
 • Duraiiiii

  Duraiiiii

  Nekas naw japlēš nost tur viss ir jau rakstīts. Vnk bRilles vajag un punktSss.
 • Kārtējā memme

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!