Sūdzību dēlis: Ilgstoši netiek izvesti atkritumi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Ilgstoši netiek izvesti atkritumi!

“Ilgstoši Bērzpils ielā 61, Rīga netiek izvesti atkritumi un netiek apsaimniekoti atkritumu izvešanas konteineri.”

“Esmu vairākkārtīgi un atkārtoti vērsusies (vairākus mēnešus) gan pie Rīgas Namu Pārvaldnieka, gan pie paša atkritumu apsaimniekotāja – “Clean R”, bet tas nekādā veidā nav rezultējies ar jekādiem panākumiem vai izmaiņām.

Atkritumu konteineri ir parpildīti un atkritumu izvešanas grafiks nav piemērots pašreizējam atkritumu apjomam. Gribētos atzīmēt, ka atkritumi tiek izvesti nedēļā divas reizes – kas ir otrdienās un ceturdienās, kas ir nesamērīgi ar apkalpojamo māju skaitu, kam ir paredzēti šie atkritumu konteineri un arī izvešanas grafiks ir zem katras kritikas – jo ja tas tiek izvests ceturtdien, tad līdz nākošās otrdienas izvešanai šis konteiners ir pārpildīts, kas būtu ļoti maigi teikts.

Atkritumi tiek likti visapkārt konteineram, veidojot atkritumu kaudzes, kas ir nehigēniski (īpaši saistībā ar pašreizējo situāciju valstī ar COVID -19), nepievilcīgi kā arī vēlētos atzīmēt, ka pagalmā ir daudz bērnu, kuros šie nehigēniskie kalni veicina pastiprinātu interesi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Santa.

”Clean R”  izpilddirektors Valerijs Stankevičs komentē situāciju.

Valerijs Stankevičs
”Clean R” izpilddirektors

Gadījumā, ja pie daudzdzīvokļu mājas regulāri ir pārpildīti atkritumu konteineri, iedzīvotājiem jāvēršas pie namu apsaimniekotāja, lai palielinātu atkritumu izvešanas biežumu vai konteineru skaitu, vai cita veida pasākumiem antisanitāro apstākļu novēršanai. Mūsu uzņēmums patstāvīgi šāda veida lēmumus nav tiesīgs pieņemt. Namu Bērzpils ielā 61 apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks, tāpēc aicinām iedzīvotājus sazināties ar šo uzņēmumu, lai vienotos par nepieciešamajām pakalpojuma izmaiņām.