Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Iespējams, ka šim interneta veikala jau ir izveidota tāda krāpniecības shēma

“Labdien! Gribēju padalīties ar savu negatīvo pieredzei par interneta veikalu, kura ir pilnīga krāpniecības iestāde.

Jau aprīlī šajā interneta veikalā pasūtīju bikses, uzreiz arī samaksājot rēķinu. Pagāja laiks un es jautāju: kad būs bikses? Šie atbildēja, ka pēc dažām dienām izsūtīs.

Tā vairākas reizes sazinājāmies, bet neko tā arī nesaņēmu. Beigās jau vairākas reizes aizpildīju anketu par naudas atgriešanu, bet nav ne bikses, ne naudas. Iespējams, ka viņiem jau ir izveidota tāda krāpniecības shēma un viņi gaida, ka lielākajai daļai apniks gaidīt un to naudu viņi vienkārši beigās patur sev.

Nebiju saskārusies ar tik zemu (NE)apkalpošanas līmeni, kurš ir zem katras kritikas. Šķiet, ka turpmāk būs vispirms jāpalasa atsauksmes par šādiem veikaliem.

Vienmēr, saskaroties ar citiem interneta veikaliem, viss ir bijis augstā līmenī un prece ir jau piegādāta nākamajā dienā.

Cerams, ka kādai(am) noderēs šis info neuzķerties uz šiem pašiem krāpniekiem.”

Iesūtīja: Ilze

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • anonims
    +2 +2 0

    anonims

    Tagad liela daļa jauno interneta veikalu pieņem pasūtījumu/samaksu un tikai tad paši pasūta preci. Viņiem labi, jo nav jāuztur noliktava, bet mums jāgaida...tikpat labi var pasūtīt no amazones vai ebay.
  • velējos palikt anonīms

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl