Sūdzību dēlis: Iespējams, internetā parādījies jauns krāpšanas veids!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pie mana ieraksta facebook.com profilā bija šāds komentārs!”

Iespējams, internetā parādījies jauns krāpšanas veids!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Protams, neticu tam, bet vēlos jautāt un arī brīdināt, ka iespējams ir jauns krāpšanas veids!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zane.

18 komentāri

18 komentāri

 • Eva Dzērve
 • Zinātāja

  Zinātāja

  Līdzīgas vēstules bieži saņēmu inbox.lv. Centos ar tām ko darīt - pārsūtīju inbox.lv komandai ar jautājumu, kā mans e-pasts kļuvis zināms tādiem cilvēkiem. Vienīgā atbilde ko saņēmu - ignorējiet. Bet interesanti, ka pēc tam šādas vēstules vairs nesaņēmu. Tiklīdz atkal parādījās, atkal pārsūtītu inbox.lv komandai.

  Vēl nesen saņēmu vēstuli arī no Western Union. Tā kā man ar viņiem vispār nekāda sakara nav, e-pasta ekrānšāviņu aizsūtīju Western Union komandai.
  Neuzskatu, ka man būtu ar viņiem jācīnās. Es -ignorēju, un ziņoju. Acīmredzot datu aizsardzība nestrādā. :(
  • Nezine

   Nezine

   Kapēc gan sūtīt pastu kaut kādam Western Union , ja ir pilnīgi skaidrs ka tās nesūta Western Union?
 • Aivars Repsis
 • Uģis

  Uģis

  Ko lai saka par tādām reklāmām, kur apgalvo, ka elektrības cenas celsies, bet, ja nopirksiet mūsu aparātiņu, tad maksāsiet par 70% mazāk?
 • Valdis Rudzitis
 • Agita Grauberga

  Agita Grauberga

  Man ari bija tāda vēstule feicbuka,ignoreju viņas.
 • Egons

  Egons

  Man tāds murgojums atnāca uz gmail pastu nesen, tikai itkā no izbijuša latvieša, ar sievietes vārdu,un vīrieša vārdu uzvārda vietā. Vainojama mūsu personās datu aizsardzība. Var trāpīt izvēles kārtā uz telefona nummuru, bet e pastu diez vai
 • Ivars
 • Modra Stibele
 • Gerda

  Gerda

  Kristīne Cīrule,man tas pats, nespēju tik dzēst.
  Ak, šie naivie ļautiņi.......😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!