Sūdzību dēlis: Ieskatieties pārvalka uzrakstos! Ko varat pateikt par šo, ja šādu atsūta no BKUS?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

56 komentāri
Ieskatieties pārvalka uzrakstos! Ko varat pateikt par šo, ja šādu atsūta no BKUS?

“Labdien! Sega iekšā no manas bērnības! Ko varat pateikt par šo, ja šādu atsūta no Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas? Ieskatieties pārvalka uzrakstos!”

Iesūtīja: Viktors

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Лера Цируле
  +14 +13 -1

  Лера Цируле

  Pfff tas tikai pierāda to ka tajos laikos bija stipri kvalitatīvākas gan segas, gan tinte. Tagad aizej pameklē kko tādu kas nokalpo kādus 30 gadus un ir kā jauns.
  Galvenais ka sedziņa tīra, par pārējo neredzu iemeslu satraukties un cepties.
 • Madara Antone
  +13 +11 -2

  Madara Antone

  Kas par sviestu!!!ir vel laiks pētīt uzrakstus uz pārvalkiem...sēdi un atbalsti slimo bērnu...!!!
 • Anžela Andžiņa
  +12 +10 -2

  Anžela Andžiņa

  Ko var ņemties!!! Padomju laiku segas ir viskvalitatīvākās salīdzinājumā ar tām ko ražo tagad. Man mājas vēl ir saglabājusies šī bērnu sega.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!