Sūdzību dēlis: Iepirkumu ratiņi ir netīri!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kas tiek darīts Jēkabpils T/C “Sēlija” ar “Rimi” iepirkuma groziņiem?”

Iepirkumu ratiņi ir netīri!

“Tie ir tik netīri un ķēpīgi! Šajā Covid-19 laikā tas vispār ir nepieņemami, kur nu vēl ikdienā! Vai dezinficētās rokas kaut ko dod, ja iepirkuma grozi ir baciļu perēklis?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Inga.

33 komentāri

33 komentāri

 • Novērotājs

  Novērotājs

  Līdz, kamēr neuzlika veikaliem ierobežojumus sestdienās un svētdienās,biju pati redzējusi, kā Maxima veikala darbinieki dezinficēja grozus,bet pēc šiem ieviestajiem jaunajiem ierobežojumiem, redzēju, kā grozus fiksi salasa un noliek atpakaļ pircējiem lietošanā,bez jebkādām dezinfekcijām.secinājums, vienkārši veikaliem ienākumi ir kļuvuši mazāki,darbiniekus jālaiž prom un cilvēku plūsmu pa darba dienām pēc iespējas raitāku,jo vajag ienākumus
 • Sannija Ceriņa
 • Natalija Demkova

  Natalija Demkova

  Jā tā sudzētaja dezinficētu pie sevis mājās, tad zinātu, ka pēc dažiem dezinficejošiem līdzekļiem tik tiešām paliek lipīga virsma. To sāku, jo pašai tā ir. P.S. dezinficeju virsmu darbā, ta ka 100% atbildu par to, ko rakstu🤷🏻‍♀️😁🤗
 • Pilsētniece

  Pilsētniece

  Tak beidziet apkaunot mūsu pilsētu. Katrs otrais sižets beztabū par Jēkabpili.
  Padomājat vienreiz par ko sūdzaties. Tak ejat pie veikala vadības un tur čīkstat nevis pa bez tabu kladzinat. Nav ko par sīkumiem sūdzēties televīzijā.
 • A Nail Room

  A Nail Room

  Gadas kadi kepigaki, bet vispar es esu redzejusi ka vinus tira un ne vienu reiz vien🤷‍♀️😁
 • Baiba Safronova
  +11 +11 0

  Baiba Safronova

  Ak dievs,cilvēki mīļie vai tad vairs nav kur citur piekasīties ,izgāzt žulti..jums tiešām nav citu ko darīt kā visu laiku par kautko sūdzēties??🤦
  • A Nail Room

   A Nail Room

   Es biezi tapat nodomaju😁cilveks pats rada sev problemas🙈
 • Padoms
  +16 +16 0

  Padoms

  Varbūt sāksim ar to,ka netupināsim partikas ratos bērnus ar netīriem zabakiem.....Un es te nerunāju par mazuļiem,bet gan jau par tādiem, kas nu aizņem ratu lielāko daļu.
 • Aaaaa

  Aaaaa

  Tas ir pienākums notīrīt ratus. To ka tīra grozus pēc katra klienta esmu redzējusi tik Cēsīs pepko. Nekur citur tā nav
 • Lohiem
 • Laura Kalniņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!