Sūdzību dēlis: Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vienmēr kad iepērkos Daugavpils veikalā “Depo”, man kā latvietim ir sajūta, ka esmu Maskavas veikalā. Pirmais, ko dzirdu no darbiniekiem, ir “Добрый день! Чем я могу помочь?” (Labdien! Kā varu palīdzēt?)”

Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

“Mani tas ļoti aizvaino! Tie cilvēki Latvijā nedzīvo no vakardienas, bet gan visu savu mūžu. Vai tiešām nevar valodu iemācīties?

Ir tādi darbinieki, kuriem, kad aizrādi, ka vajadzētu runāt valsts valodā, vienkārši pagriežas un aiziet projām. Citi veikala darbinieki pat nesaprot, ko viņiem jautā. Ziniet, sajūta ir pazemojoša!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

85 komentāri

85 komentāri

 • Juris Vilkaste

  Juris Vilkaste

  Skolā esi gājis?? Kāda palīdzība tev vēl vajadzīga? Ja esi atpalicis garīgajā veselībā , tad tā nav valsts vaina.
 • Lāsma Gulbe

  Lāsma Gulbe

  Tas nav nekāds jaunums,ka Daugavpilī ie krievvalodīgo īpatsvars.Bet kas notiek Rīgā?Viss angļu valodā.Kāpēc var angļu,bet nevar krievu valodā?Jeb cits piemērs.Nopieka robotu-putekļusūcēju.Instucija visās Eiropas valodās,tikai ne latviešu,pasarg Dievs ,ja būtu krievu valodā 😂
 • ha

  ha

  Pamodies, labakais, ka bez krievu valodas tajos depo nemaz darba netikt...
 • Даугавпилс

  Даугавпилс

  И что, мой муж латыш, и ему абсолютно пофиг, на каком языке с ним начинают говорить, потому что он оба языка знает. Близкие друзья и жена тоже русские. А у вас вечно комплексы!
 • Artūrs

  Artūrs

  Piekrītu ka vajadzētu darbiniekiem sviecināt un uzrunāt pirmkārt latviski, un tikai pēc tam pāriet uz krievu valodu, ja klients tā runā vai kaut ko jautā. Bet tas notiek tāpēc ka vairums cilvēku, Daugavpilī ir krieviski runājoši. Tā diemžēl ir un tur neko nevar darīt. Protams, jo vairāk latviešu uz turieni brauks dzīvot un vairāk runās latviski, jo latviskāka tā paliks. Bet man šķiet patiesībā notiek otrādai, ka vairums cilvēku (pārsvarā jaunieši) brauc uz Rīgu. Te arī diemžēl ir politiski laba iespēja Krievijai sūtīt cilvēkus uz Daugavpili... ja tā vieta pārkrievosies tik tālu ka tur nebūs neviena latvieša tad arī var uzrīkot kādus nemierus (piem., neapmierinātība ar valsti) un, piem., kaut kādu balsošanu par pievienošanos Krievijai. Tā tā Krievija ar tīrām rokām atņem zemes.
 • vik

  vik

  Pakāries. zajebali ar savu valodu. valsti sapisat, tikai par valodu un okupāciju 30 gadus vāvuļojat

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!