Sūdzību dēlis: Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vienmēr kad iepērkos Daugavpils veikalā “Depo”, man kā latvietim ir sajūta, ka esmu Maskavas veikalā. Pirmais, ko dzirdu no darbiniekiem, ir “Добрый день! Чем я могу помочь?” (Labdien! Kā varu palīdzēt?)”

Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

“Mani tas ļoti aizvaino! Tie cilvēki Latvijā nedzīvo no vakardienas, bet gan visu savu mūžu. Vai tiešām nevar valodu iemācīties?

Ir tādi darbinieki, kuriem, kad aizrādi, ka vajadzētu runāt valsts valodā, vienkārši pagriežas un aiziet projām. Citi veikala darbinieki pat nesaprot, ko viņiem jautā. Ziniet, sajūta ir pazemojoša!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

85 komentāri

85 komentāri

 • Modestas Kazimieras Gružauskas

  Modestas Kazimieras Gružauskas

  Nav tadas problemas Lietuvaa, jo pie mums krievu ir mazaak nekaa 5 procenti.
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvijā jau tāda sajūta ir jo visur runā bļeģ 😂😂😂
 • Светлана Кирея

  Светлана Кирея

  Cik šausmīgi žēl tik limitētus cilvēkus, kuriem krievu valoda, kas tiek runāta veikaliņā, ir vienīga Latvijas problēma....
  • Maigonis

   Maigonis

   Vai tad runā tikai par vienu - galveno problēmu. Ir jārisina visas problēmas.
  • Jānis Spurķis

   Jānis Spurķis

   Žēt to tantiņu kuras iet pa Rīgas ielām ar Krievijas karogiem atsakās mācīties valsts valodu un pieprasa krievu skolas,ir vienīgā Latvijas problēma.....
  • Kristīne Zepa

   Kristīne Zepa

   Светлана Кирея Tā ir diezgan nozīmīga problēma, ja valsts iestādēs runā tikai krieviski un nav varianta pāriet uz latviešu valodu.
  • Iluta Jakubovska

   Iluta Jakubovska

   Kristīne Zepa pilnīgi piekrītu, tā ir liela problēma. Skumji, ka principa pēc necenšas apgūt latviešu valodu. Ir jāzina tā valsts valoda, kurā dzīvo. Ja es sāktu dzīvot citā valstī, darītu visu iespējamo, lai apgūtu konkrētās valsts valodu.
 • Rolmopsis

  Rolmopsis

  Pat neizbrīna ka te komentāros atkal žēlojas - nav jau tik traki, ir svarīgākas lietas vai valodas jāmāk. Tur nav ko diskutēt valodas inspekcija lai strādā un soda tos kas nesaprot.
 • Evita

  Evita

  Man atkal ir bijusi pieredze kā strādājošam. Pienāk krieviski runājošs klients un saka: " Kapēc Jūs nerunājat
  krieviski mēs taču dzīvojam Latvijā". Vai tas ir normāli, angliski runājošs var iemācīties Latviešu valodu, bet krieviski runājošš uzskata Latvieti par idiotu tikai tāpēc ka viņš nerunā krieviski
 • Babris

  Babris

  Sen jau nerunāju ar tādiem krieviski. Saprotu ja cilvēks ir vecs vai iebraucējs, nu tad es pāreju uz krievu valodu. Bet jaunā paaudze māk latviski, tikai nerunā aiz necieņas. Kāpēc man jākomunicē ar kādu kas mani neciena un manā zemē spiež runāt svešvalodā.
 • Ruta Lipska

  Ruta Lipska

  Krievu valoda nav ļaunākais , kas var būt, žēl tos cilvēkus, kuriem nav par ko citu diskutēt .🤔Kāda starpība kādā valodā cilvēks runā....
  • loko
  • Jānis Spurķis

   Jānis Spurķis

   Lai runā kādā valodā grib,bet ja es ieeju D-pils veikalā un uzprasu sulas paku bet pārdevēja izboola acis un prasa što? tad ir parko diskutēt!
 • Emilija ExSaukuma
  • Maddie Alita

   Maddie Alita

   Emilija ExSaukuma Drīzāk kā Krievijā 😂😂😂😂
  • Emilija ExSaukuma

   Emilija ExSaukuma

   Maddie Alita ...ja..tur pavidu
   .kur ed...esi bijusi...jeb tikai pie letes
 • Kiky

  Kiky

  Kas Jums ir ar tiem krievvalodīgajiem. Takā skabarga pakaļā. Kāpēc pārraidēs latvieši iesprauc angļu valodas vārdu, tad tur nekas... ANGĻU VALODA, vot tā tik ir valoda, tur nezkāpēc "latvieši" aizmirst savu dzimto, lololoto un aizsargāto valodu.
 • Daina Pužule

  Daina Pužule

  Circle K Latvija Daugavpilī vienmēr uzrunā latviski! Vēl daži mazie veikaliņi un kafejnīcas centrā. 😊

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!