Sūdzību dēlis: Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vienmēr kad iepērkos Daugavpils veikalā “Depo”, man kā latvietim ir sajūta, ka esmu Maskavas veikalā. Pirmais, ko dzirdu no darbiniekiem, ir “Добрый день! Чем я могу помочь?” (Labdien! Kā varu palīdzēt?)”

Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

“Mani tas ļoti aizvaino! Tie cilvēki Latvijā nedzīvo no vakardienas, bet gan visu savu mūžu. Vai tiešām nevar valodu iemācīties?

Ir tādi darbinieki, kuriem, kad aizrādi, ka vajadzētu runāt valsts valodā, vienkārši pagriežas un aiziet projām. Citi veikala darbinieki pat nesaprot, ko viņiem jautā. Ziniet, sajūta ir pazemojoša!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

85 komentāri

85 komentāri

 • Eva Pastore

  Eva Pastore

  Katrā valstī ir cittautiešu rajoni🤷‍♀️krievvalodīgo ,babaju,rumāņu ... par latviešu neko nezinu 😀
 • Aiga Dorofejeva

  Aiga Dorofejeva

  Jautrākais bija pirms pāris nedēļām,
  kad bijām Daugavpilī ekskursijā un man apsāpējās mugura.
  Kopā ar vīru iegājām lielveikala aptiekā un es palūdzu vai nav kādas zāles pret sāpēm,līdzvērtīgas dikloberlam,uz ko sekoja atbilde,ka ir tikai omeprozols un raniberl.../krievu valodā/
  Kā tāds darbinieks vispār var aptiekā strādāt?
  Tas nozīmē,ja kādam paliks slikti ar sirdi,viņa piedāvās caurejzāles!Sviests!
 • Ilona Strautniece

  Ilona Strautniece

  Baigais jaunums kad Daugavpils ir vairāk krievrunīga pulsēta
  • Matīss Šablovskis

   Matīss Šablovskis

   Ilona Strautniece "krievrunīga"??? 🤔😂Manuprāt,pareizi ir krievvalodīga.🤔🤔😂😂
 • LV

  LV

  Krievi ir slinki mācīties pat līdz 10 nemāk latviski skaitīt. Sūdzas ka LV ir viss slikti, lai brauc uz savu Krievzemi un bauda dzīvi.
 • Aivars Gedroics

  Aivars Gedroics

  Ja neveiksim dekoloniz­aciju, visa Latvija būs kā Daugavpils!
  • Antra Kordoviča

   Antra Kordoviča

   Aivars Gedroics Jā.drīz varēsiet brēkt,kur mūsu dzimtie Krievi,pilna Latvija jau ar ķīniešiem,Kurdiem,nēģeriem un sazin vēl ar ko.Rīgā 5 trolejbusa maršutā nedzird Latviešu valodu,nedz Krievu.Vēl te kādam dekolonizāciju vajag...
  • Aivars Gedroics

   Aivars Gedroics

   Vai tu, duročka, pati nebalsoji par iestāšanos ES? Nu tad nebrīnies, robežas tak vaļā...
  • Renāte Soms

   Renāte Soms

   Aivars Gedroics barūt dekolonizāsim visu Latviju??? Rīgā, Jelgavā, Ventspilī u.c.pilsētās papilnam krievvalodīgo. Jūs runājat tā it tie, kas runā krieviski tis vajag indeēt nost. Tad arī mani, manu ğimeni, manus vecākus, brāli pie reizes iznīciniet!! Jo mēs būdami latviešu runājām krievu valodā. Iznīciniet mani, jo es arī savā darbā ar klientiem runāju krievu valodā. Jūs visi tik pareizie Latvieši, ka nedod Dievs kāds zr Jums ierunāsies krievu valodā jūs visi uzreiz jūtaties kā ar šķidtiem kūtsmēsliem aplieti.
   Vājprāts, gatavi rīkli viens otram pārgrauzt. Viens ne tā paskatījās, otrs netā pateica. Tfuu.
  • Aivars Gedroics

   Aivars Gedroics

   Indēt tevi nost nevajag, bet uz PaRašu gan ieteiktu pārcelties! Un pie psihiatra aiziet pie reizes! 😎
 • Edgars Ķirsis
 • Gunārs Ķeģis

  Gunārs Ķeģis

  D-pilī nekad nepamet sajūta, ka esi kaut kur lielajā kaimiņzemē.🙄
 • Edmunds Argals

  Edmunds Argals

  Tur par Depo neviens nebija dzirdējis. Bet būvmateriālu veikalu Dero katrs zināja
 • Lauris Lasovskis

  Lauris Lasovskis

  Nav tik traki. Visi darbinieki, cik man ir sanācis saskarties, runā latviski. Var būt tā valoda nav tik raita kā Latvju dainās saka, bet cenšās
 • Gena Genka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!