Sūdzību dēlis: Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vienmēr kad iepērkos Daugavpils veikalā “Depo”, man kā latvietim ir sajūta, ka esmu Maskavas veikalā. Pirmais, ko dzirdu no darbiniekiem, ir “Добрый день! Чем я могу помочь?” (Labdien! Kā varu palīdzēt?)”

Iepērkoties Daugavpils veikalā, rodas sajūta, ka esmu Maskavā!

“Mani tas ļoti aizvaino! Tie cilvēki Latvijā nedzīvo no vakardienas, bet gan visu savu mūžu. Vai tiešām nevar valodu iemācīties?

Ir tādi darbinieki, kuriem, kad aizrādi, ka vajadzētu runāt valsts valodā, vienkārši pagriežas un aiziet projām. Citi veikala darbinieki pat nesaprot, ko viņiem jautā. Ziniet, sajūta ir pazemojoša!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

85 komentāri

85 komentāri

 • Hard
 • Кате Андра

  Кате Андра

  nu šitais ir smieklīgi.Nu gan sūdzība. Man ir vienalga kādā valodā runā
 • tv

  tv

  Daugavpilī nekad un nevienos laikos latviešu nav bijis daudz . Piektā daļa labākajā gadījumā. Pat Ulmaņlaikos. Poļi, baltkrievi, krievi, ebreji, lietuvieši. Un latvieši. Tad ko jūs no tiem krievvalodīgajiem gribat, viņi varbūt to latviešu valodu nedzird nedēļām.
  Un mazāk būtu kašķi meklējuši! Varētu padomāt, ka Daugavpils krieviņi jums valsti izzaga un līdz kliņķim noveda! Un ka kaut kas atrisināsies no tā, ka visi pēkšņi latviski runās. Kā bijāt ar pliku pakaļu tā paliksiet. Būtu domājuši kā ražošanu atjaunot, nevis kā naidu celt.
 • Jur

  Jur

  Varbūt jūs, rīgas kungi kaut ar mazo pirkstiņu pakustinātu lai stimulētu kādu attīstību reģionos. Lai šeit būtu kāda cieņa pret jūsu "mūsdienu" sabiedrību. Tiek veikta patstāvīga reģionu slaukšana, naudas kustība vienvirzienā, investīcijas rīgas reģionā un sekojoši jūsu dzīves līmeņa celšana.
  Un atbraucot uz Daugav pili te viņi brīnās ka ar viņu latviski nerunā... Bet ko tu personīgi esi izdarījis lai ar tevi vispār runāt? Es domāju ka šāda veida pretenzijas ir nepamatotas. Jūs te esat ne visai gaidīti kritizētāji, ar šodienas attīstības tendencēm.
  • Tētis Artis

   Tētis Artis

   Jā, ir taisnība šiem vārdiem. Rīga darbojas, Latgalē aizauguši lauki. Tukšums kilometrim.
 • Kārls

  Kārls

  Es arī nāku no Dauagvpils . Un tas nav ne tikai Depo bet visos veikalos .
 • Renāte Soms

  Renāte Soms

  Rīgā, Jelgavā, Ventspilī u.c.pilsētās papilnam krievvalodīgo. 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠Jūs visi runājat tā it tie, kas runā krieviski tos vajag indeēt nost. Jūs visi tik pareizie Latvieši, ka nedod Dievs kāds ar Jums ierunāsies krievu valodā jūs visi uzreiz jūtaties kā ar šķidtiem kūtsmēsliem aplieti.
  Vājprāts, gatavi rīkli viens otram pārgrauzt. Viens ne tā paskatījās, otrs netā pateica.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tfuu.
 • Renāte Soms

  Renāte Soms

  Rīgā, Jelgavā, Ventspilī u.c.pilsētās papilnam krievvalodīgo. 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠Jūs visi runājat tā it tie, kas runā krieviski tos vajag indeēt nost. Jūs visi tik pareizie Latvieši, ka nedod Dievs kāds ar Jums ierunāsies krievu valodā jūs visi uzreiz jūtaties kā ar šķidtiem kūtsmēsliem aplieti.
  Vājprāts, gatavi rīkli viens otram pārgrauzt. Viens ne tā paskatījās, otrs netā pateica.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tfuu.
 • Gu

  Gu

  Atlaist tādus un miers.necieņa pret valsts valodu..ko dara valsts valodas centrs????
 • Es

  Es

  Oh latviešiem tēma par krievu valodu. Iemācaties Jūs arī krievu valodu, kaut bišku. Depo un aptiekās malači ka runā krievu valodā, jo mums vajadzētu arī pamācīties krievu valodu. Es par. Nekas nav labāks par volodu mācīšanos kaut tik zemā līmenī. Kauns,ka aprejam tos krievvalodīgos. Pašiem ir jābūt pašcieņai. Nepatīk nepērcies. Ir taču daudz citu tirzniecības vietu.
 • Grāmatnieks

  Grāmatnieks

  Пока есть люди кому это выгодно, такие как Файбушевич и ему подобные, что будут разжигать все это лишь бы быть у кормушки, подобные жалобы будут появляться бесконечно , и поверьте главная цель этой Заметки , отнюдь не научить работников depo здороваться на гос.языке, главное чтоб общество не задавало лишних вопросов, а ругалось между собой. Если вы не конченый ватник или нацик, пройдите мимо этой заметки, не пишите комментарии или не читайте , игнорируйте, или лучше спросите где наши налоги?))))
  • Bjusais 2 grupas invalids

   Bjusais 2 grupas invalids

   Ja tu mulkis tad tev valodas nav jamacas daudavpils japardod poliem tie sava laika to teritoriju bija okupejusi drosi vien vini iemacis runat valsts valoda logiski polu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!