Sūdzību dēlis: Iekštelpu atrakcijas t/c “Atrium Azur” – liels bija pārsteigums, ka par otru vecāku jāmaksā 1.00 eiro. Manuprāt, absurdi

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Iekštelpu atrakcijas t/c “Atrium Azur” – liels bija pārsteigums, ka par otru vecāku jāmaksā 1.00 eiro. Manuprāt, absurdi

“Labdien, Bez Tabu! Pagājušās brīvdienās aizvedām bērnu uz iekštelpu atrakcijām t/c “Atrium Azur” Lielpilsēta atpūtas parkā.

Samaksājām bērna ieejas maksu un liels bija pārsteigums, kad darbiniece pateica, ka viņu teritorijā atpūtas parkā bērnu bez papildus maksas var pavadīt tikai viens no bērna vecākiem, bet par otru vecāku esot jāmaksā 1.00 EUR. Manuprāt, tā ir absurda situācija jo:

 • Normālās standartģimenēs bērnam ir divi vecāki.
 • Vecāki neprasa iespēju izklaidēties atpūtas parkā, bet būt klāt un uzraudzīt savu atvasi.
 • Sanāk, ka iespēja pasēdēt “Lielpilsētas” atrakciju parka kafejnīcā tikmēr, kamēr mūsu bērns spēlējas, vienam no pieaugušajiem izmaksā ieejas maksu 1.00 EUR un plus vēl mēs taču kafejnīcā (bufetē) pērkam kafiju, tēju, uzkodas!

Ko par šādu situāciju saka viedie eksperti?”

Iesūtīja: Zane

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kaija
  +7 +5 -2

  Kaija

  Nu daļēji jau var saprast. Ja visiem bērniem abi vecāki līdzi... Tad lielie tur 2x vairāk kā mazie.. Un lai pieskatītu pietiek ar vienu :p
 • Raimonds Puriņš
  +4 +4 0

  Raimonds Puriņš

  Par izsklaides parku Azur veikalā esam vienmēr šokēti. Es uzskatu ka par tādu servisu ko viņi sniedz pilnība ir nekorekti , prasīt tadu samaksu par bernu izsklaidēm galīgi nau pieņemamaa. Apkalpošana ir nežēlīga. Šajā tirzniecības centrā Azur tā jau nau cilvēku kas viņus apmeklē vis tiezniecības centrs ir pārtapis par Optimo mēbeļu centru. Es ļoti gaidu kad atvērsies Akrapoles tirzniecības centrs. Tad tirzniecības centrs Azur redzēs ka zaudēs visu un paša administrācija varēs spēlēties tajā bērnu izsklaides laukumā.
 • Anžela Andžiņa
  +4 +3 -1

  Anžela Andžiņa

  Ģimenēs, kur ir tikai viens vecāks, ir nenormālas nestandarta ģimenes?? Un par 1€ jau nabagāki nepaliksiet!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!