Sūdzību dēlis: Iegādājos grāmatu, kas ir brāķis! Prieks sabojāts!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Iegādājos grāmatu, kas ir brāķis! Prieks sabojāts!
PIXABAY.COM

“Pirms nedēlas iegādājos Jāņa Rozes grāmatu veikalā Jelgavā, Kolīnas Hūveres grāmatu “Manas laimes lauskas”. Samaksāju 14,90 eiro.”

“Lasīju ar lielu interesi, un te pēkšņi… pēc 28 nodaļas (336 lpp.) seko nekāda nodaļa ar 369 lpp. Izlaistas 33 lpp. Turpinājumā seko 34 nodaļa (371.lpp.), tad 35 nodaļa (379lpp.), tad epilogs (391 lpp.), turpinājumā, autores piezīmes 398 lpp., tad vēlreiz 34 nodaļa, 35. nodaļa, un vēlreiz epilogs un autores piezīmes.

Grāmata pilnībā sabojāta un neizlasīta. Rodas jautājums, cik tādas brāķa grāmatas ir iespiestas un pārdotas? Cik daudzi cilvēki ir samaksājuši pietiekami lielu naudu un cik daudziem ir sabojāts prieks par neizlasīto grāmatu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Gunta.

SIA ”Jānis Roze” reklāmas un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Veisbārde skaidro Guntas sūdzību.

“Pārbaudījām pie mums noliktavā esošās grāmatas un konstatējām, ka ar šiem eksemplāriem viss ir kārtībā. Tas nozīmē, ka šī grāmata, kuru iegādājās pircēja, ir tipogrāfijas brāķis, kuru pie tik liela daudzuma grāmatu veikalā grūti pamanīt un konstatēt. Pircēja šo lietu jau sen būtu atrisinājusi, ja aizietu uz grāmatnīcu, kur iegādāta grāmata, to parādījusi (neaizmirstot čeku) un kopā ar pārdevēju konstatētu brāķi. Turpat uz vietas šo grāmatu apmainītu pret citu, kurā lappušu skaits ir precīzs.”