Sūdzību dēlis: Grūti iepirkties ar bērnu un ratiem, jo nevaram tikt uz veikala otru stāvu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ikdienas gaitās, ejot uz tuvāko “TOP” veikalu Valmierā, Rīgas iela 64, saskaros ar nepatīkamu situāciju.”

Grūti iepirkties ar bērnu un ratiem, jo nevaram tikt uz veikala otru stāvu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu māmiņa, kurai ir mazs bērns. Dodoties uz šo veikalu, vienmēr saskaros ar problēmu, ka, ieejot veikalā, visas nepieciešamās preces bērniem un citas vajadzīgās lietas atrodas otrajā stāvā, kas sagādā neērtības māmiņām, jo tur ar ratiem netiekam.

Rati ir jāatstāj veikala vidū pie kāpnēm vai jāapkraujas ar iepirkumu grozu un bērnu rokās, kas padara iepirkšanos ļoti grūtu.

Vai tiešām veikala būvniecībā nebija padomāts par visu? Katru dienu redzu, ka māmiņas mokas! Kur tad padomāts par cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuri ir ratiņkrēslā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

18 komentāri

18 komentāri

 • Mamma

  Mamma

  Bet ja beenam tetis strada. Un vecpecaki dzivo citur. Un nav kam atstat. Tad berns ir jatstaj majas?? Brnu lidz skolas vecumama nevar atstat vienu un it ipssi tadu kuram vel jaizmanto ratini
 • NO PROVINCES

  NO PROVINCES

  14.un15. sept. Biķerniekos bija rallijkross.Starp normāliem ātruma večiem BIJA ARĪ NORVĒĢU BRAUCĒJS--INVALĪDS--54 gadi.
  Automašīna pārbūvēta tikai uz rokas vadāmību...un stūrēja tikai ar paralizētās kreisās rokas kronšteina palīdzību.Kājas nekustīgas-piesietas pie pamatnes....un brauca ne jau ar 25 km/st....
  Bet te....baigā problēma ar otro stāvu.....
 • Jēkabpils
 • atkal tās

  atkal tās

  ņerkstošās memmītes uzdarbojas.Nu kur problēma atstāj ratus lejā ar vai bez bērna un ej iepirkties.Es uz veikalu eju iepirkties tieši bērna diendusas laikā,kad tikko bērns iemidzis atstāju ratus ārpus veikala un zinu ka vismaz 20 min. ir manā rīcībā.Ātri sapērkos jo parasti izdomāju kas vajadzīgs un miers lai nav ilgi jāvazājas pa veikalu.
  • Joptvai

   Joptvai

   Ne visiem ir tada ekstra ka tev.
   Ir arī mammas kam uz veikalu vien 20 m8n jāiet.
   Neķer krenķi-es ar tās ņerkstes nwciešu.bet ir lietas .kam ir jābut elementārām .
   Atstāt ratys -saki???
   Nu nu .
   Ratiem var pieaugt kājas 2 sek .
   Bet nu kas jau bagāts .tas var purkt kaut katru nedēļy citus
 • Inn

  Inn

  Ceru, ka Tev bērnu nekad nebūs, jo Tu viņus noteikti pametīsi mājās vienus, lai ietu iepirkties. Un zin, pirms lietot izteicienus, pamēģini saprast to nozīmi! Mūsdienās tik stulba domāšana, ka vides pieejamība ir kaut kas ekskluzīvs, ir nepieļaujama, un lietot izteicienu "Ja ž matj" tādā situācijā ir reti tizli. Visur jābūt piekļuvei ar ratiem un krēslu, bet to jau Tev čukčai no laukiem nesaprast.
 • C

  C

  Ej uz citu veikalu, likums prasa uz otro stāvu stiept invalīdus, zīdainis nekvalificē tevi kā invalīdu
  • Inn
  • Joptvai

   Joptvai

   Es gan nedzīvoju Valmiera.betbez lamu vārdiem nevar.
   Un visa bēda ir tajā .ka cilvēki ir ne tikai īgņas .bet ar-sevišķi veči-vecumā ap 43-5... viņi ir izlutināti.egoistiski
   Tajos pašos autobusos braucot-nekad nepalīdzēs ratus iecelt.izcelt, bet gluži otrādi-vel nolamās gsndrīz vai -ko tu te valkājies "normālu cilvēku"sabiedrībā
   Visi lamā tik jauniešus.bet jaunieši ir daudz atsaucīgi.pretimnākoši..
   Un pieejai invalīdiem un māmiņām ar bērniem ir tā, daudzviet pat neuzskata par cilvēkiem😭
   Bet nu tas ir iespējams tikai LV
   Rs nesūdzos.bet kā māmiņa izdaru secinājumus.
   Un tie bļauri.kas te gudri d...-atcerieties -dievs nav mazais bērns-atceras visu.
   Bet nu manas domas ir viņš jūs jau tā soda-par egoismu un lepnumu-atņēmis pēdējas smadzenes.
 • Zināji kā

  Zināji kā

  atplest uzcept bēbi zināsi arī kā tikt augšā🤭🐓🥳
  • Tu losi

   Tu losi

   Ko tad invalidiem darit kam nav kajas ?? To tu ari teiksi viniem zinaji ka pazaudet zinasi ka tikt augsa bez kajam?? Ja tu zinatu ka ir sedet ratinkresla un saskarties ar sadu situaciju kad vajag tikt augsa bet netiec jo nav lifta savu muti nemaz te nevertu vala
  • Inn

   Inn

   Ja tik ļoti patīk šo tizlo komentu visos rakstos postēt, pamācies vismaz gramatiku un saliec komatus, citādi nav saprotams, ko Tu ar to gribi teikt, cepēj.
   • Joptvai

    Joptvai

    To ka iegaumejis un iemācijies tik vienu frāzi-un neuzko vairak nav spējīgs🤣
   • Jā inn

    Jā inn

    Ko tu gribi pateikt🐿🤦‍♂️
 • njj

  njj

  Ko var gribēt, tas ir top :D Tikai Valletā (mego) ir vēl lielākas cenas. Kafūzis topam gan labs.
 • Es

  Es

  Bērns nav iepirkumu tīkliņš kurš visur jastiepj līdzi. Nevar tak visur bāzties ar bērnu, uz veikalu var iet iepirkties arī bez bērna. Pašām vienkaršāk un citiem netraucē. Izskatāš, ka te vēl viena no sērijas-яжмать!
  • Tu

   Tu

   Bet, ja bērnu nav kur atstāt? Un tiešām, kā ar cilvēkiem ratiņkrēslos un senioriem, kuriem grūti kāpt pa kāpnēm?
  • Inn

   Inn

   Ceru, ka Tev bērnu nekad nebūs, jo Tu viņus noteikti pametīsi mājās vienus, lai ietu iepirkties. Un zin, pirms lietot izteicienus, pamēģini saprast to nozīmi! Mūsdienās tik stulba domāšana, ka vides pieejamība ir kaut kas ekskluzīvs, ir nepieļaujama, un lietot izteicienu "Ja ž matj" tādā situācijā ir reti tizli. Visur jābūt piekļuvei ar ratiem un krēslu, bet to jau Tev čukčai no laukiem nesaprast.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!