Sūdzību dēlis: Grūti iepirkties ar bērnu un ratiem, jo nevaram tikt uz veikala otru stāvu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

18 komentāri
Grūti iepirkties ar bērnu un ratiem, jo nevaram tikt uz veikala otru stāvu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ikdienas gaitās, ejot uz tuvāko “TOP” veikalu Valmierā, Rīgas iela 64, saskaros ar nepatīkamu situāciju.”

“Esmu māmiņa, kurai ir mazs bērns. Dodoties uz šo veikalu, vienmēr saskaros ar problēmu, ka, ieejot veikalā, visas nepieciešamās preces bērniem un citas vajadzīgās lietas atrodas otrajā stāvā, kas sagādā neērtības māmiņām, jo tur ar ratiem netiekam.

Rati ir jāatstāj veikala vidū pie kāpnēm vai jāapkraujas ar iepirkumu grozu un bērnu rokās, kas padara iepirkšanos ļoti grūtu.

Vai tiešām veikala būvniecībā nebija padomāts par visu? Katru dienu redzu, ka māmiņas mokas! Kur tad padomāts par cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuri ir ratiņkrēslā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.