Sūdzību dēlis: Grīda bija slidena! Es domāju, ka veikalā nokritīšu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Es biju veikalā “Krūza”. Man vajadzēja nopirkt produkciju, kas atrodas veikala otrajā stāvā. Kad man vajadzēja iet atpakaļ no otra stāvā uz pirmo, es biju pārsteigta.”

Grīda bija slidena! Es domāju, ka veikalā nokritīšu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Grīda bija slidena, turēties pie margām nebija iespējams. Uz margām karājās prece. No citas puses stāvēja santehnika. Es domāju, ka nokritīšu. Veikala vadība neievēro ugunsdrošības likumus un cilvēku drošību,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Tamāra.

18 komentāri

18 komentāri

 • Kristīne Verdiana

  Kristīne Verdiana

  Stulbā dura, tu iemācies staigāt, nav tur slidena grīda. Arī kāds sakars grīdai ar ugunsdrošību? Galvu pārbaudi.
 • Alvis Fon Strauss

  Alvis Fon Strauss

  Tītars arī domāja, līdz nonāca zupas katlā... Cilvēku aprobežotība ir vienreizēja. 👹
 • Aija Puzarele

  Aija Puzarele

  Ziemā es arī sasmējos. Uz ielas ledus man kājas neslīdēja, bet Rimi ar tiem pašiem zābakiem gandrīz vajadzēja pie sienas turēties. :D Tikai man ne prātā nenāca sūdzēties.
 • Laima Liepiņa
 • Tomass EL Rachko

  Tomass EL Rachko

  Jebal šitos ākstus, a toaletes papīrs nebija par rupju no rīta? 😂
 • Liene Bugā
 • Arnolds Adamovičs

  Arnolds Adamovičs

  Vienkārši ar granti vajadzēja apkaisīt. ✌️😁
 • Guntis Krastiņš

  Guntis Krastiņš

  Es bieži apmeklēju minēto veikalu,bet nekad grīda nav bijusi slidena
 • Jolanta Driksne

  Jolanta Driksne

  Jap, slīd gan šajā veikalā, Imantas Krūzā tieši tāpat
 • Ieva Dumpe

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!