Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveicināti! Gribējām saprast, ko elektrības rēķinā nozīmē visas šīs sadaļas, par ko maksājam, kas, galu galā, rēķinā veido lielāko daļu summas nekā patērētā elektroenerģija!

Gribējām saprast, ko elektrības rēķinā nozīmē visas šīs sadaļas, par ko maksājam!

Skaidrojums vēlams cilvēkiem saprotamā valodā.”

Iesūtīja: Alise

8 komentāri

8 komentāri

 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Neko mēs nesapratīsim,mums tā paskaidros,ka vēl parādnieki būsim! :)
 • osoboso

  osoboso

  Nu ja man ar bija pārmaksa,un beigās kaut kur parāds parādījās.
 • Juris Kante
 • telemus
 • piekrapta tauta

  piekrapta tauta

  Labdien!
  Es ari saņemu rēķinu par elektrību un biju maigi sakot šoka. Bija tā ka es pārmaksāju par elektrību (izlīdzinātājs maksājums), tad pamanīju ,ka maksāju vairāk nekā patērēts. Nolēmu atteikties no izlīdzinātā maksājumā un maksāt par patērēto, IZRADIJAS KA MAN IR JAU SAKRATS PARADS, nevis pārmaksāts !!! Izradās ka IZLIDZINATAJS MAKSAJUMS tikai veido cilvēkiem paradu, un viņi reāli nevar izsekot elektrības tarifam.
  Izbrīnā ka Latvenergo tīrā pelņā gada ir gandrīz 200 miljonu, bet tautai jāmaksā tik lielu naudu par elektrību, kāpēc???atbilde vienkāršā , mums jābaro trekni politiķi.
  TAUTA NELAUJIET NIRGATIES PAR SEVI,PIETIEK
  • Khm

   Khm

   Jā,ja dūšīgi tērējat elektrību labāk nodot skaitītāja rādījumus,pie tādas atziņas nonācu arī es.bet...mani izbrīnīja,ka tgd dzīvesvietā izlīdzinātā maksājuma rezultātā radās pārmaksa.un nu varam nemaksāt līdz šī gada beigām.lieki teikt,ka tējkannas,boilera un elek.radiatoru nav.
  • ...

   ...

   Mums bija līdzīgi, laigan maksājām 75eiro mēnesī izlīdzināto maksājumu, kad pārslēdzām, lai varam nodot paši rādījumu, kaut kādā veidā bija radies parāds par 450eiro. Tagad maksimālā summa ziemā bija 71 eiro, vasarā ap 60. Latvenergo darbinieki, vispār neko nepaskaidroja, tikai pateica, ka esam laikam sākuši taupīt elektrību!!
 • @AnastasijaAkone

  @AnastasijaAkone

  Es to sev esmu izskaidrojusi tā:
  - maksāju par elektrību, jo to esmu reāli patērējusi;
  - maksāju par stabiem un vadiem un to, ka elektrība tiek piegādāta līdz manām mājas durvīm (tas ir pārvades un sadales pakalpojumi);
  -maksāju par atbalstu atjaunīgajiem ražotājiem, kā jebkurš cits Eiropas savienības pilsonis (obligātā iepirkuma komponente);
  - maksāju PVN - domāju, ka šeit paskaidrojumi lieki. ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!