Sūdzību dēlis: Gribējām saprast, ko elektrības rēķinā nozīmē visas šīs sadaļas, par ko maksājam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Gribējām saprast, ko elektrības rēķinā nozīmē visas šīs sadaļas, par ko maksājam!

“Sveicināti! Gribējām saprast, ko elektrības rēķinā nozīmē visas šīs sadaļas, par ko maksājam, kas, galu galā, rēķinā veido lielāko daļu summas nekā patērētā elektroenerģija!

Skaidrojums vēlams cilvēkiem saprotamā valodā.”

Iesūtīja: Alise

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • @AnastasijaAkone
  +8 +6 -2

  @AnastasijaAkone

  Es to sev esmu izskaidrojusi tā:
  - maksāju par elektrību, jo to esmu reāli patērējusi;
  - maksāju par stabiem un vadiem un to, ka elektrība tiek piegādāta līdz manām mājas durvīm (tas ir pārvades un sadales pakalpojumi);
  -maksāju par atbalstu atjaunīgajiem ražotājiem, kā jebkurš cits Eiropas savienības pilsonis (obligātā iepirkuma komponente);
  - maksāju PVN - domāju, ka šeit paskaidrojumi lieki. ;)
 • Juris Kante
 • piekrapta tauta
  +4 +4 0

  piekrapta tauta

  Labdien!
  Es ari saņemu rēķinu par elektrību un biju maigi sakot šoka. Bija tā ka es pārmaksāju par elektrību (izlīdzinātājs maksājums), tad pamanīju ,ka maksāju vairāk nekā patērēts. Nolēmu atteikties no izlīdzinātā maksājumā un maksāt par patērēto, IZRADIJAS KA MAN IR JAU SAKRATS PARADS, nevis pārmaksāts !!! Izradās ka IZLIDZINATAJS MAKSAJUMS tikai veido cilvēkiem paradu, un viņi reāli nevar izsekot elektrības tarifam.
  Izbrīnā ka Latvenergo tīrā pelņā gada ir gandrīz 200 miljonu, bet tautai jāmaksā tik lielu naudu par elektrību, kāpēc???atbilde vienkāršā , mums jābaro trekni politiķi.
  TAUTA NELAUJIET NIRGATIES PAR SEVI,PIETIEK

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl