Sūdzību dēlis: Gramatikas kļūda uz reklāmas stenda!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vai šī ir drukas kļūda, kas jau otro dienu rotā šo plakātu?”

Gramatikas kļūda uz reklāmas stenda!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Papētot Facebook.com ievietoto video reklāmu, redzams, ka tur vārds “Svinam” ir rakstīts nepareizi.

Interesanti uzzināt, kas tad īsti slēpjas zem šīs reklāmas – gramatikas nepārzināšana vai kas cits?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

5 komentāri

5 komentāri

 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  BET, TO, KA "FIRMU" NOSAUKUMIEM SVEŠVALODĀ JĀBŪT AR MAZĀKIEM BURTIEM, NEKĀ LATVIEŠU VALODĀ, NEREDZ.
 • S

  S

  Mums pédéjá laiká vispár 'klibo' valsts valodas pareizrakstíba. Mani visvairák satrauc teksti, kurus raksta it ká profesionáli cilvéki ar filologa izglítíbu. Ja káds pats ir aizmirsis gramatiku, vai tad amats 'korektors' vairs neeksisté?
 • Xxx
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Tava piedzimšana

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!