Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Gandrīz katru reizi ir problēmas ar izkāpšanu no autobusa vajadzīgajā pieturvietā, bez paceltas balss no manas puses

“Labdien! Darba dienu rītos vedu savu gandrīz 2 gadus veco bērnu ar 46. autobusu maršrutā no Ziepniekkalna līdz pieturai Āgenskalna tirgus. Gandrīz katru reizi ir problēmas ar izkāpšanu no autobusa vajadzīgajā pieturvietā, bez paceltas balss no manas puses, cilvēki stāv kā iemīti.

Šorīt atkal bija šāda situācija, cilvēki nepalaiž pie durvīm un vadītājs atļaujas aizcirst durvis man deguna galā, tad man jautājums: kamdēļ tās kameras izvietotas salonā? Laikam tāpat, tad jau tā nauda tiek izšķiesta veltīgi?

Vai, tad tiešām tik grūti pamanīt bērna ratus salonā, kas ar nav bezizmēra!? Otrs – autobusi ar paaugstināto grīdu, kas ar bija šorīt no rīta, man kā jaunajai māmiņai neviens nepalīdzēja ar ratu izstumšanu no autobusa!

Telefona sarunā ar kādu no “Rīgas satiksme” pārstāvjiem, es sapratu, ka man tagad bez mazvai katru rītu jāzvana viņiem un jājautā, kāda veida autobusu šajā maršrutā sūtīs?

Vai tas ir normāli??? Tad jau sanāk, ka dienās, kad sūtīs autobusu ar augsto grīdu (nu tām trepēm), tad es bērnu uz dārziņu vispār aizvest nevarešu???

Nesaprotu, kādēļ tik drausmīga attieksme no sabiedrības puses – tas esot cilvēciskais faktors, uz ko man atbildēja telefona sarunas laikā- “jaukā valstī” dzīvojam….”

Iesūtīja: Lora

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • aivars
  +6 +5 -1

  aivars

  kads taksis. te ir runa galveno kart par to ka vaditajs neskatas ne spoguljos ne monitora... vins tikaj ieklaujas sava marsruta grafika!!! un ja nepaspeji tad tipa pats vainigs! kautka ta!
 • mum
  +2 +2 0

  mum

  Taksis ir saukts bet kaa uzzina kaa ir berns tad sakas problemas ka neesot brivs neviens vaditajs utt aizbildināšanās tikai takā ar taksi ar nevar braukt kad ir tik mazs berns vispar šajā sakarā varetu aizsākt vel vienu diskusiju jo panda taxi mani ar bernu pagājušajā ned nepaņēma takā tā vai tad taa nav sava veida diskriminācija mammām ar bērniem???!!! Tad jau jādomā vai vispar lv var radīt bērnus ja visiem kaut kadas problemas?
 • samy
  +2 +2 0

  samy

  Manuprāt te neiet runa tikai par izpatikšanu bet gan ari par tīri cilvēcīgo faktoru-cilveki vienkarsi te lv ir neatsaucīgi īgņas, tai vietā lai pateiktu kaut vienu labu vārdu tu saņem tikai nosodījumus vienkarsi cilveki baidas no patiesības kas kož viņiem acīs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl