Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Gaisa atsvaidzinātājs, kas var izraisīt nāvi?

“Labdien! Esmu iegādājusies veikalā “Biotēka” produktu FRISHI GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS AR APELSĪNU SMARŽU. Pirms tam iepazinos ar produkta aprakstu mājaslapā: ”Eikalipts kopā ar apelsīnu – aizsardzībai pret vīrusiem saaukstēšanās slimību periodā! Augu ēteriskās eļļas atsvaidzina gaisu, neizdalot bīstamas ķīmiskās vielas, un darbojas kā aromterapija: mazinot stresu un uzlabojot garastāvokli. Uz 100% dabīgu ēterisko eļļu bāzes. Efektīvi neitralizē smakas. Nesatur propelentu gāzes (kā freoni, propāns, butāns u.c.).

Ekonomisks: pietiek ±900 izsmidzināšanas reizēm. Lietošana: izsmidziniet telpā pēc iespējas augstāk. Nesmidziniet virs vai tieši uz mēbeļu, PVC, plastmasas vai organiskā stikla virsmām.”

Tā kā mājās ir mazs bērns, nolēmu dot priekšroku šādam atsvaidzinātājam.

Kad jau biju mājās izpūtusi nelielu devu atsvaidzinātāja, lai notestētu smaržu, pamanīju uzrakstus uz pudelītes otrā pusē, kas raisa lielu neizpratni. ”Īpaši viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Var izraisīt nāvi, ja norij vai iekļūst elpceļos. (..) Var izraisīt miegainību un reiboņus. Ļoti toksisks ūdens organismiem ar ilgstošām sekām. Drošības prasības, izmantot aizsargcimdus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus.”

Saprotu, ka varēju šo arī izlasīt veikalā un produktu tomēr neiegādāties, bet interneta veikalā šādas informācijas nav. Tomēr vislielāko jautājumu rada tas, kā var tirgot gaisa atsvaidzinātāju, ja tā patiesībā ir inde?”

Iesūtīja: Dace

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kupāts
  +3 +2 -1

  Kupāts

  Dacei nav pilns pulkstenis, ja pērk gaisa atsvaidzinātāju kuram uz etiķetes rakstīts, ka tas uzlabo garastāvokli :D
 • Apdomīgā
  +3 +1 -2

  Apdomīgā

  Izopropanols ir vienkāršākais otrējais spirts. Tas labi šķīst ūdenī (veido azeotropo maisījumu), un to lieto kā šķīdinātāju!
  Ir taču tikai normāli, ja norāda, ka to nedrīkst lietot iekšķīgi, ka sekas var būt kādas norādītas. Sevišķi bērniem. Kur problēma?
  Jāteic paldies tādiem ražotājiem un izplatītājiem, kuri attiecas pret saviem klientiem atbildīgi un brīdina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl