Sūdzību dēlis: Gaidīju četras stundas, lai veikala darbinieki izrakstītu preces dokumentus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jaunatvērtajā veikalā “K-Senukai”, lai izrakstītu preces dokumentus, pavadīju četras stundas. Beidzot izdevās saņemt dokumentus, pārdevēja piedāvāja piegādi noformēt uz svētdienu. Es biju laimīga un teicu: “Tas taču ir serviss!”

Gaidīju četras stundas, lai veikala darbinieki izrakstītu preces dokumentus!

“Bet laime bija neilga. Nākamajā dienā man piezvanīja un teica, ka nav vienas pozīcijas. Tika piedāvāts pašai aizbraukt uz Maskavas ielu 400, vai atvedīs pirmdien, es piekritu pirmdienai. Un tagad sākās…

Visa pārējā prece, kuru solīja piegādāt no 10.00 līdz 12.00, tika atvesta 15.00. Pirmdien epopeja sākās no jauna. Zvanīju uz tālruni 66778876, 12.30, otrā galā visu pierakstīja un teica, ka man zvanīs. Nesagaidot nekādu zvanu, zvanu 15.30 vēlreiz, noklausījos visu to pašu, sēžu un gaidu. Lai nebūtu tik skumji, rakstu šo epopeju. Sacūkotas divas dienas, un vēl nav zināms, ar ko tas beigsies,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Gaļina.

5 komentāri

5 komentāri

 • Leo Znotins

  Leo Znotins

  Man arī ir stāsts par sho senukaju, bet slinkums rakstīt. Rezumējums, tur nevajag braukt.
 • Normunds Karklins

  Normunds Karklins

  smieklīgi! :) vienmēr pastāv iespēja uz to veikalu turpmāk iepirkties neiet ... mani vairāk kaitina, ka 4 stundas ir jāgaida jauna ID karte, jo konkurējošas iestādes valstī nepastāv :(
 • Atslābums!
 • Modestas Kazimieras Gružauskas

  Modestas Kazimieras Gružauskas

  Ne velti mūsu leišu valoda Senukai nozime ''veči pirdieni''.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!