Sūdzību dēlis: “Fui” tādiem pasākuma organizatoriem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
“Fui” tādiem pasākuma organizatoriem!
ILUSTRATĪVS ATTĒLS / PIXABAY.COM

12.septembrī notika Hospitāļu ielas kaimiņu svētki. Pasākuma organizatori norādīja, ka pulksten 15.30 būs cirka atrakcijas. Ierados uz svētkiem kopa ar vīru un diviem bērniem (vienam 2, otram 6 gadi). Mēs ar vīru abi esam vakcinēti. Mums uzlika aproces, ka varam iet iekšā uz pasākuma norises vietu, bet…” par piedzīvoto Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sandra.

Māmiņa turpina: “Liels bija mūsu pārsteigums, ka bērni pasākumā ieiet nedrīkstēja. Uz šiem svētkiem ieradāmies tikai bērnu dēļ, bet rezultātā bērni kopā ar mums skatījās uz cirka māksliniekiem aiz norobežotas sētas. Pirmkārt, garastāvoklis bija ar to sabeigts, un “fui” tādiem pasākuma organizatoriem. Tad reklāmā uzreiz vajadzēja rakstīt, ka uz šo pasākumu netiek ielaisti bērni, kuri jaunāki par 12 gadiem!”.