Sūdzību dēlis: Frizētavā norādīts, ka griezums bērniem maksā 16 eiro, bet beigās jāmaksā 20 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien saskārāmies ar nepatīkamu situāciju “HairRiga” salonā “Riga Plaza”. Pie ieejas, aplūkojot cenrādi, norādīts matu griezums bērniem no 7-13 gadiem maksā 16 eiro, taču par pakalpojumu tika prasīti 20 eiro, nepabrīdinot par to iepriekš.”

Frizētavā norādīts, ka griezums bērniem maksā 16 eiro, bet beigās jāmaksā 20 eiro!
hairriga.com

“Jautājot, kādēļ tā, frizieres mēģināja taisnoties, ka tā jau esot divus mēnešus un cena esot norādīta internetā! Novērojām, ka neesam vienīgie, kurus pēc pakalpojuma saņemšanas pārsteidza cenu izmaiņa!

Ja jau cenas mainītas jau mēnešus mēnešus, vai tad tiešām neatradās laiks nomainīt cenrādi? Varēja vismaz brīdināt par to klientu pirms matu griešanas. Vēlamies pabrīdināt arī citus, būt uzmanīgiem, un pirms pakalpojuma saņemšanas, precizēt cenu šajā frizētavā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Atis.

180 komentāri

180 komentāri

 • Toms Letauers

  Toms Letauers

  Nu bl* ja 16 tad iedod 16 un lasies prom lai griezēja iet matus slauka🤦‍♂️🤦‍♂️
 • Artūrs Dragons

  Artūrs Dragons

  Kur problēma?Samaksā 16 eiro un dodies prom👍👍👍Un neviens neko neizdarīs
 • Ivanda Eidone
 • Vineta Dzelme

  Vineta Dzelme

  Tāpēc visiem kas raksta un ved bērnus frizēt un frizējās paši. Silti iesaku atrast savu frizieri. Lai nav vilšanās
 • Ivars Mozmachs
 • Arkādijs

  Arkādijs

  16 vai 20 tur liela atšķirība nav, tāpat tas ir dārgi un tur iet cilvēki, kuri viegli spēj pelnīt naudu.
  Tiem kam smagi jāstrādā, lai ko nopelnītu ies kur pa 5 eiro.
 • Atis

  Atis

  Labdien! Situācija atrisinajās. Ar mums sazinajas īpašniece. Un klūdu izlaboja. Paldies atsaucīgajai vadībai.
 • Imantā

  Imantā

  Manai meitai vakar apgrieza matus par 4.eur. Imantā. Frizierītei savs salons, attieksme superīga, kvalitatīvs darbs. Ja jāsalīdzina sr saloniem, kvalitāte daudz labāka, pieaugušajiem matu griezums 6_7.eur. . Vai viņa nopelna, ticiet man pierakst mēnesi uz priekšu. Saucamajos super salonos man tika sabojāti mati krāsojot, jo tur neskatās kvalitāti, tur interesē kvantitāte.
 • Mārcis Kairis

  Mārcis Kairis

  'brīnumu valstī' Latvijā uz bērniem taisa biznesu 😂 😂 😂 😂
  Ja Jums liekās, ka šis ir traki, tad ieejot rotaļlietu veikalā rodās iespaids, ka Tu esi iegājis juvelierizstrādājumu veikalā! 😂 😂
 • Molto Sandra

  Molto Sandra

  aizvedu dēlu uz šo frizētavu, jo mūsu stilists bij atvalinājumā, domāju ka būs labs rezultāts par 20 eur, bet rezultāts bij drausmīgs, jo vairāk norādīju kā jāapgriež, jo sliktāk sanāca, beigās teicu, lai vairs neko labāk nedara un aizgājām.
  P.S pa 5-10 eur stilīgu frizūru zēnam neviens nebij tā griezis, daudzi komentē ka lohi maksā pāri 10 eur, es tā neteiktu, bet cik nu kurs forši un kas kam ir labi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!