Sūdzību dēlis: Frizētavā norādīts, ka griezums bērniem maksā 16 eiro, bet beigās jāmaksā 20 eiro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

180 komentāri
Frizētavā norādīts, ka griezums bērniem maksā 16 eiro, bet beigās jāmaksā 20 eiro!
hairriga.com

“Šodien saskārāmies ar nepatīkamu situāciju “HairRiga” salonā “Riga Plaza”. Pie ieejas, aplūkojot cenrādi, norādīts matu griezums bērniem no 7-13 gadiem maksā 16 eiro, taču par pakalpojumu tika prasīti 20 eiro, nepabrīdinot par to iepriekš.”

“Jautājot, kādēļ tā, frizieres mēģināja taisnoties, ka tā jau esot divus mēnešus un cena esot norādīta internetā! Novērojām, ka neesam vienīgie, kurus pēc pakalpojuma saņemšanas pārsteidza cenu izmaiņa!

Ja jau cenas mainītas jau mēnešus mēnešus, vai tad tiešām neatradās laiks nomainīt cenrādi? Varēja vismaz brīdināt par to klientu pirms matu griešanas. Vēlamies pabrīdināt arī citus, būt uzmanīgiem, un pirms pakalpojuma saņemšanas, precizēt cenu šajā frizētavā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Atis.