Sūdzību dēlis: Filmu, kas paredzēta 16+ auditorijai, apmeklē arī bērni!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Filmu, kas paredzēta 16+ auditorijai, apmeklē arī bērni!
PIXABAY

“Noskatījos kino filmu “Sliktie puiši”, kas paredzēta no 16 gadiem. Tā satur neskaitāmas vardarbīgas ainas, kuras man liek šausmās aiztaisīt acis. Diemžēl zālē kopā ar mani filmu skatījās arī daudz bērnu.”

“Priekšā sēdēja mamma ar diviem dēliem, vienam bija aptuveni 12 gadu, otram nebija pat 10. Kad puikas gribēja uz tualeti, mamma tos pavadīja, jo viņi vieni nevarēja aiziet, bet filmu, kas paredzēta no 16 gadiem, skatījās ļoti braši.

Es saprotu, ka vecāki ir dažādi – ir tādi, kas nesaprot, kas tieši viņu bērniem būtu vispiemērotākais. Bet – kā ar kinoteātru atbildību? Vai viņiem nebūtu jākontrolē, ka filmas apmeklē atbilstoša auditorija? 16+ filma ir paredzēta gandrīz pieaugušiem cilvēkiem, mani ļoti interesē, ko puikas ieguva no filmas.

Uzņēmumiem ir jābūt sociāli atbildīgiem un, manuprāt, jāuzņemas daļēja atbildība par to!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Silva.