Sūdzību dēlis: Esmu sašutusi, ka Jelgavas Pasta salā nedrīkst uzturēties ar suni!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Esmu sašutusi, ka Jelgavas Pasta salā nedrīkst uzturēties ar suni!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu sašutusi, ka joprojām mūsdienās publiska pastaiga vieta ir slēgta suņiem, laikā, kad daudzas kafejnīcas atver ieeju arī suņiem. Jelgavas dome aizliedz uzturēties suņiem Pasta salā, bet tai pašā laikā, iekasē katru gadu suņa nodevu, lai arī tā nav liela, bet tomēr!”

“Dome aizbildinās, ka tas tiek darīts, lai mazinātu pilsētas administratīvās teritorijas piesārņojumu. Kopš kura laika suņi ir piesārņotāji, drīzāk dažs labs cilvēks ir tāds! Pasta salā ir dežuranta postenis un kameras ik uz stūra, ja kāds saimnieks arī nesavāks aiz sava suņa, tad to var operatīvi aizrādīt vai pat sodīt! Kur tad ir problēma?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Evelīna.