Sūdzību dēlis: Esmu neizpratnē par Uzvaras pieminekļa apkārt esošo ūdenstilpni!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu neizpratnē par Uzvaras pieminekļa apkārt esošo ūdenstilpni.”

Esmu neizpratnē par Uzvaras pieminekļa apkārt esošo ūdenstilpni!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esošā smaka, ko, ejot garām no pilsētas svētkiem, sajutām visa ģimene, bija šausmīga! Man personīgi slikti palika! Izskatās, ka kāds tur met atkritumus vai arī ir sastāvējies un nelabi smako!

Jautājums, vai kāds to vispār apkopj? Man personīgi, staigājot tur garām, liekas ka ne!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Agnese.

4 komentāri

4 komentāri

 • Semkins Saulespuķe

  Semkins Saulespuķe

  Droši vien ka pēc pēdējām okupācijas svinībām nav tīrīts . Ka tik tur vēl nav kāds aizkavējies svinētājs aizķēries ?
 • Llaa
 • Armands Nikolajenko

  Armands Nikolajenko

  Tas ūdenstilpnijs sauktcās Bolota pa musu valodai!
 • Guntis Krastiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!