Sūdzību dēlis: Esmu izbrīnīta par redzēto Rīgas Zooloģiskajā dārzā! Tūristam pēc apmeklējuma noteikti ir ko teikt …

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri
Esmu izbrīnīta par redzēto Rīgas Zooloģiskajā dārzā! Tūristam pēc apmeklējuma noteikti ir ko teikt …
Zane Bitere / LETA

“Labdien! Gribēju padalīties ar redzēto Rīgas zooloģiskajā dārzā. Esmu izbrīnīta, – zāle nenopļauta, stūros pie voljeriem samesti atkritumi. Dažviet nevar redzēt cauri stiklam, jo tas šķiet nav tīrīts gadiem. Netīrība tiešām jūtama.

Vislielāko sašutumu radīja cilvēku neizpratne pie lāču novietnēm. Brūnais lācis, protams, izrādīja neveselīgo “dīdīšanos”. Varbūt jāizvieto vairāk informācijas par to, kādēļ lācis tā uzvedas…

Baltais lācis izskatījās briesmīgi. Liela, balta “čupa”. Ārā bija +28 grādu liels karstums, bet ūdens baltā lāča novietnē bija apaudzis ar kaut ko zaļu. Tas noteikti lācim nepalīdz atvēsināties. Ja godīgi, tad skats tiešām briesmīgs.

Ejot gar flamingu voljeru, tā pati nelāgā smaka un netīrais ūdens. Ejot gar savvaļas zirgiem, neredzēju ūdeni aplokā, kur nu vēl kaut ko līdzīgu zaļai zālei.

Apmeklējot citas valstis, vienmēr cenšos apmeklēt arī zooloģiskos dārzus. Tūristam pēc Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklējuma noteikti būtu ko teikt un diemžēl ne tajā labākajā nozīmē.”

Iesūtīja: Arta