Sūdzību dēlis: Uzskatu, ka veikalā “Drogas” ir ļoti netaisnīgs “akciju” piedāvājums! Necieņa pret saviem klientiem

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Uzskatu, ka veikalā “Drogas” ir ļoti netaisnīgs “akciju” piedāvājums! Necieņa pret saviem klientiem

“Labdien! Iegāju veikalā “Drogas”. Vēlējos nopirkt līdzekli matiem. Ieraudzīju, ka no pirmdienas būs akcija manis izvēlētajam produktam. Bet, ak vai, kādu netaisnību es pamanīju.

Pastāvīgā cena ir 13,69 eiro, bet akcijas cenu lapā ir pavisam cita pastāvīgā cena, no kuras tiek piemērota atlaide.

Es uzskatu, ka šim uzņēmējam ir ļoti netaisnīgs “akciju” piedāvājums. Necieņa pret saviem klientiem.”

Iesūtīja: Aļona

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Mans vārds
  +17 +15 -2

  Mans vārds

  Labrīt , Aļona ! Cik novērots , tieši tā dara pilnīgi visi tirgotāji . Labi jau tas , ka ''akcijas'' cena ir vismaz nedaudz zemāka par ''parasto'' cenu - par to vien jau ir vērts priecāties. Manuprāt , reāli , tāda ''pastāvīgā'' cena neeksistē vispār . Ir tikai paaugstinātā un akcijas cenas .
 • Dita Riekstiņa
  +14 +12 -2

  Dita Riekstiņa

  Drogās ir mūžīgās atlaides un bumi! Dēļ tās mānīšanās vien besī tas veikals.
 • Agnese Agnese

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl