Sūdzību dēlis: Es uzskatu, ka, ja ir garantija, tad visam vajadzētu būt atmaksātam, arī Jēkabpils veikalā “Pus12”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Es uzskatu, ka, ja ir garantija, tad visam vajadzētu būt atmaksātam, arī Jēkabpils veikalā “Pus12”!

“Labdien! Ir tāda situācija: man mp3 atskaņotājam (var pieslēgt caur bluetooth) nestrādā lādētāja vieta. Atskaņotājs ir remontā. Man veikalā “Pus 12” darbinieki pateica, ka 2 gadu parastajā garantijā neietilpst lādētāja vietas remonts, ka tas skaitās “mehāniskais bojājums”.

Tad sanāk, ka man par remontu jāatdod 7 eiro! Veikals atrodas Jēkabpils tirdzniecības centra “Sēlija” telpās. Kā tad ir īsti galu galā, kas ietilpst garantijā?

Es uzskatu, ka, ja ir garantija, tad visam vajadzētu būt atmaksātam!”

Iesūtīja: Jānis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Elans Liepins
  +3 +3 0

  Elans Liepins

  Lv garantija beidzas jebkurai precei lidzko iznjemat vinju no iepakojuma. Ko jus tur vel nesaprotat???
 • Jēkabs Kaska
  +3 +3 0

  Jēkabs Kaska

  Garantijā ietilps nevis tas ko kāds uzskata, bet tas kas rakstīts garantijas noteikumos! 😂....kuri noteikti nav lasīti...😉
 • Armands Nikolajenko
  +2 +2 0

  Armands Nikolajenko

  Kur tādi tizleņi rodas? 7€ par remontu,ko pats sačakarējis,nemaksās,bet skraidīs klaigādams cik viss ir slikti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl