Sūdzību dēlis: Es gandrīz apgāzos no krēsla, ieraugot cenu pirms atlaides!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos nodot informāciju par  www.1a.lv veikala ”LIELISKO” akciju. Internetveikalā bija kārtējās atlaides, šobrīd gan atlaides apjoms nav tik būtisks, jo cenu starpība nekādi neiet kopā.”

Es gandrīz apgāzos no krēsla, ieraugot cenu pirms atlaides!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Esmu video kartes meklējumos un bieži skatos cenas tieši www.1a.lv, domāju apskatīties, kādas preces ir uz atlaidi. Ieraudzīju konkrētu Zotac video karti, kas bija pievienota pie precēm, kas ir uz atlaidi. Es gandrīz apgāzos no krēsla, ieraugot cenu pirms atlaides, jo zināju, ka karte nemaksā tik dārgi jau sen.

Domāju, pārbaudīšu dažas dienas vēlāk cenu, kad ”LIELISKĀ” akcija beigsies. Tad sekoja otrs potenciāls kritiens… Arī pirms akcijas karte maksāja zem 300 Eur, konkrēti nepateikšu, bet noteikti zem 300 Eur. Un runa ir par vienu un to pašu karti. Tās nav atšķirīgas kartes. Šobrīd tas jau ir neliels sportiņš – salīdzināt cenas pirms/pēc  ‘’lieliskajām’’ akcijām.

Cik tad īsti godīgi tas ir, ka tirgotājs mūs tā māna? Tas ir sastopams visur, bet nu šeit ir vienkārši kosmoss!” ziņo Bez Tabu skatītājs Gundars.

 

16 komentāri

16 komentāri

 • Bet

  Bet

  tajā Ksenukai vispār labās atlaides , pat šņabim. Pagājušo gadu tur šņabis pirms atlaidēm maksāja 11,99. Tad nāca Ziemassvētku atlaides šim produktam ,-50%. Augstāk tika piezīmēta cena 24 eiro tad nosvītrota un rezultātā pircēji dabūja šņabi ar 50% atlaidi par tiem pašiem 11,99.
 • Kristaps

  Kristaps

  domā citur labāk?
  DE - elektropreču veikals noskatīju 3 lietas uz ziemassvētku atlaidēm. Norakstīju kodus, cenas.. (TV, Soundbaru un veļasmašīnu)
  'ziemassvētku atlaidēs' aizgāju un visām precēm parastā cena bija noradīta par ~100€ dārgāka. Tādējādi ''īpašā'' ziemassvētku atlaide reāli par 5-10€ lētak nekā tad kad skatījos pirms...
  MŪSDIENU EKONOMIKA! ;)
 • Sandris Bogdanovs

  Sandris Bogdanovs

  Neaizmirstiet, ka 1a vēl nem mistisku procentu par apkalpošanu.. vismaz maksājot uz vietas tā ir
 • Austris Leitlands

  Austris Leitlands

  ' Pirms Atlaides ' , tas it uzpustās cenas, bet ar atlaidi vidējā gandrīz visos internetveikalos ?
 • Владимир Сергеевич

  Владимир Сергеевич

  Tas tak normāla prakse. ? piemēram prece maksā visur 40 eur. Bet kāda veikalā tā maksā 43 eur ar iedoto 10 Eur atlaidi un bezmaksas piegādi. ?
 • Agita

  Agita

  Tukumā Drogās nopirku šampūnu ar balzāmu-komplekts ar akcijas cenu 23 eiro.Uzskatāmi bija nosvītrota iepriekšējā cena 45 eiro.Jocīgi likās tas,ka interneta veikalos tieši Tigi šampūni komplektā ar balzāmu maksā 22 eiro bez kādām akcijām?
 • AK
 • Nu tā

  Nu tā

  1a lūžņu pārdotava nr. 1. Pirkti divi datori un abiem uzreiz jāiet uz remontu, par remonta darbnīcām vispār nerunāsim, samaina cieto disku, aizbrauc mājās, ieslēdz datoru un uzreiz atkal erori. Aizved atpakaļ un ATKAL samaina cieto disku. No kurienes detaļas? Citas ierīces vecā, ar domu, ka varbūt aizies? Smiekli nāk. Nekad vairs neko nepirkšu.
 • 1A.lv

  1A.lv

  Liela daļa LV internetveikalu ir vieni vienīgi krāpnieki un tirgo visādus kreisās ķīnas mēslus, kas nav paredzēti Eiropas tirgum. Tas pats 1A.lv, nopirku "oriģinālo" Samsung auto lādētāju, kurš tika izmantots ļoti reti, tikai dažas reizes.Pēc nedaudz vairāk kā gada viņš pārstāja darboties.Nekādu švīku vai nolietojuma pazīmju korpusam nebija.Bija arī pirkuma čeks saglabājies. Sazvanīju to 1.A.LV izstāstīju, kas par problēmu, šie saka ja ir čeks, iepakojums un vizuāli nav lietojuma pazīmju lai ved viņiem samainīs pret citu vai atgriezīs naudu.Speciāli tērēju laiku, degvielu lai tur aizbrauktu, tajā galā pie preču atgriešanas sēž viņu darbiniece-vista un bola acis.Teksts visiem lādētājiem ir 1.gada garantija, ko jūs te atbraucāt? Atbildu , ka pirms braukt ar viņiem telefoniski sazinājos un man teica lai ved.Šī saka tā nevar būt , kas tad Jums to teica, varbūt ne tā sapratāt. Izlamājos ar tiem idiotiem viņi pateica ja kas nepatīk lai vēršos PTAC. Tā kā galīgi nav tā labākā pieredze, kantoris sviestains.
 • Artūrs
  +12 +12 0

  Artūrs

  Standarta Lv prakse, nekā personīga. Ne tikai i-veikaliem. Ksenukai arī patīk šādas "akcijas".
  • tomats

   tomats

   Starpcitu A1 un ksenukai viens īpašnieks, un ksenukai arī tieši redzēju šādu piemēru, kad indentisks tepiķis ar atlaidi 30% maksāja dārgāk kā depo bez atlaides.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!