Sūdzību dēlis: Es gandrīz apgāzos no krēsla, ieraugot cenu pirms atlaides!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

16 komentāri

“Vēlējos nodot informāciju par  www.1a.lv veikala ”LIELISKO” akciju. Internetveikalā bija kārtējās atlaides, šobrīd gan atlaides apjoms nav tik būtisks, jo cenu starpība nekādi neiet kopā.”

“Esmu video kartes meklējumos un bieži skatos cenas tieši www.1a.lv, domāju apskatīties, kādas preces ir uz atlaidi. Ieraudzīju konkrētu Zotac video karti, kas bija pievienota pie precēm, kas ir uz atlaidi. Es gandrīz apgāzos no krēsla, ieraugot cenu pirms atlaides, jo zināju, ka karte nemaksā tik dārgi jau sen.

Domāju, pārbaudīšu dažas dienas vēlāk cenu, kad ”LIELISKĀ” akcija beigsies. Tad sekoja otrs potenciāls kritiens… Arī pirms akcijas karte maksāja zem 300 Eur, konkrēti nepateikšu, bet noteikti zem 300 Eur. Un runa ir par vienu un to pašu karti. Tās nav atšķirīgas kartes. Šobrīd tas jau ir neliels sportiņš – salīdzināt cenas pirms/pēc  ‘’lieliskajām’’ akcijām.

Cik tad īsti godīgi tas ir, ka tirgotājs mūs tā māna? Tas ir sastopams visur, bet nu šeit ir vienkārši kosmoss!” ziņo Bez Tabu skatītājs Gundars.