Sūdzību dēlis: “Ekstras” autobusā Jelgava-Zaļenieki

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
“Ekstras” autobusā Jelgava-Zaļenieki

“Sveiki! Šodien mani pārsteidza autobuss maršrutā Jelgava-Ūziņi-Zaļenieki. Nepietiek ar to, ka autobusā gandrīz visi krēsli ir saplēsti un sēžamās daļas kārtīgi vairs neturās klāt, autobusā vēl mētājās vairākas slotas un viss autobuss ir ļoti netīrs un briesmīgā stāvoklī. Aizmugurējās durvis, kuras it kā ir avārijas izeja, izskatījās tā, ka viņas jau sen brauciena laikā būtu izkritušas, ja pie tām klāt nebūtu pasažieru krēsli,” nepatīkami pārsteigta raksta Madara.

“Braucot ar šo autobusu, savu trīsgadīgo bērnu visu ceļu turēju, jo viss autobuss šausmīgi kratījās. Izkāpjot no autobusa, bija ar dubļiem nošļakstītas drēbes, jo aizmugurējām durvīm ir ļoti lielas spraugas. Autobuss ir vienkārši katastrofālā stāvoklī! Tas, ka autobuss brauc pa Jelgavas novada pagastiem, bet vai tiešām SIA “MIGAR” nespēj cilvēkiem nodrošināt autobusus normālā stāvoklī? Ko tādu piedzīvoju pirmo reizi!”

Foto