Sūdzību dēlis: Eglīšu rotājumu mistērija veikalā “Maxima”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sveiki! Brīvdienās nolēmām iegādāties eglīšu rotājumus lielveikalā “Maxima”. Īpaši uzrunāja šis rotājumu komplekts, uz kura norādīts, ka tajā ir 51 gab. Atnākot mājās un atverot iepakojumu, konstatējām, ka tajā ir tikai 31 gabali,” raksta “Bez Tabu” skatītājs Viktors.

Eglīšu rotājumu mistērija veikalā “Maxima”

“Domājām, ka tā varbūt ir drukas kļūda šim iepakojumam, bet, aizbraucot vēlreiz uz veikalu, pārbaudījām, ka visiem iepakojumiem ir norādīts 51 gab.!”

4 komentāri

4 komentāri

 • skolotāja

  skolotāja

  Pirms 1. septembra gribēju iepriecināt audzēkņus. Necaurspīdīgs maisiņš. Virsū rakstīts "Zīmuļu dekori" un tikpat lieliem burtiem "5 gab. " Nopirku 4 "komplektus". Aizgājusi mājās, atveru un redzu, ka katrā maisiņā ir viens dekoriņš. SĪkāk papētot maisiņu, redzu, ka aiz "5 gab." maziem burtiņiem uzdrukāts "iespējamo variantu". Arī Maximā šādi iepirkos.
 • z

  z

  Atlikušas 20 pie darbiniekiem. :D Veikals taču kaut kā jāizgrezo. :D
 • zelta vārdi
 • Vi

  Vi

  Es arī nopirku. Domāju pārskaitīt, bet neskaitīju. Domāju, ka gan jau ar mazajiem bumbuļiem tā arī būs,ka 51, kaut gan likās iepakojums par mazu 51. Ehh. Vilšanās

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!