Sūdzību dēlis: Ēdoles pamatskolas skolēniem atņem telefonus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

283 komentāri
Ēdoles pamatskolas skolēniem atņem telefonus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vēlos vērst uzmanību uz Kuldīgas novada Ēdoles pamatskolas skolotāju attieksmi pret bērniem.”

“Skolēniem ir aizliegts izmantot telefonus. Tas nebūtu nekas, taču skolēniem, ierodoties skolā, tie tiek atņemti. Tos atdod tikai, kad skolēns dodas prom no skolas.

Jautājot direktoram un skolotājām, ko darīt, ja skolēnam nepieciešams nokārtot svarīgas, privātas darīšanas telefonā, par svarīgām privātām darīšanām telefonā atbild, ka visus zvanus un ziņas jāveic caur audzinātāju telefoniem.

Vai tas nav cilvēktiesību pārkāpums? Katram ir tiesības uz savu privātumu, arī skolēniem. Vai tas vispār ir likumīgi atņemt skolēnam un viņu vecākiem piederošu mantu? Vēl skolēniem tiek draudēts ar to, ka viņi tiks filmēti stundu laikā!”