Sūdzību dēlis: Dzīvoju Rīgā, bet rodas sajūta, ka esmu laukos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Dzīvoju Rīgā, bet rodas sajūta, ka esmu laukos. Nesaprotu, vai vairs nav neviens, kas ietvi notīra no sniega?”

Dzīvoju Rīgā, bet rodas sajūta, ka esmu laukos!
PIXABAY

“Ir vietas, kur tiek notīrīts, bet atstāta netīra vieta, kur būtu jāuzbrauc ar ratiņiem. Gāju pastaigāties ar meitu ratiņos, netālu no T/C “Spice” ietve bija notīrīta, bet pie luksofora, kur ar ratiņiem varētu tikt pāri, bija riktīga kupena. Visādi izcīnījos, nu nekādi netiku pāri!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Krista.

37 komentāri

37 komentāri

 • Aira

  Aira

  Super, divi vienā - Rīga plus lauki, nekur nav jābrauc! Ne lieku kilometru, ne gaisa piesārņošanas.
 • Brrr

  Brrr

  Dzīvoju Rīgā,bet rodas sajūta esu Islandē tā būtu tuvāk ralitātei.😉 Vai nebija kāds vīrietis tuvumā kurš palīdz dabūt pāri ratus tai "drausmīgai" kupenai? 🔊⛄
 • Ervīns
 • Andža
 • Anonīms

  Anonīms

  Dzīvoju laukos mums tā nav, pašvaldība visu smuki notīra un nokaisa
 • Homērs

  Homērs

  Kāda starpība starp tavu Rīgu un laukiem? Filtrē māmiņa ko runā...
 • Pele.

  Pele.

  Ja sabiedriskā transporta pieturvietā būtu lāpsta, es ļoti labprāt, kamēr gaidu transportu, patīrītu sniegu. Bet lāpstas nav... Un tīrīts arī nav...
 • Māris

  Māris

  Tā nu brīnums, sniegs 😂😂😂. Nodzīvoju Rīgā 15 gadus, da nu nafig to Rīgu. Laukos, gan ir savi mīnusi, bet tie atsver visus tos hrenova Rīgas ""komfortu", redziet, viņai pie pārejas sniega valnītis 😂😂😂😂😂😂😂. Man bij' jātīra 200 m ceļš, lai ar auto izbrauktu, hmm, moš ar Beztabu pasūdzēties, bet varbūt Levitam notu iesniegt🤔🤔🤔🤔
 • Pēteris pedālis

  Pēteris pedālis

  Lai brauc kur iztīrīts, vienmēr kāds vainīgs, nav ko braukt kur nevajag, rati nav tramvajs, var apbraukt! 😁
 • Selfijs

  Selfijs

  Dāmīt, mums laukos labāk iztīrīti ceļi un celiņi, tā kā ne salīdziniet!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!