Sūdzību dēlis: Dziesmas nepareizā latviešu valodā! Tad brīnās, ka bērni runā nepareizi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Savam gandrīz gadu vecajam bērnam youtube.com uzliku klausīties Renāra Kaupera dziesmu “Joka pēc Alfabēts”, bet pēc tam automātiski sāka skanēt citas dziesmas.”

Dziesmas nepareizā latviešu valodā! Tad brīnās, ka bērni runā nepareizi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Skaisti jau ir – krāsainas, atbilstošas animācijas, bet dziesmas bija lauzītā latviešu valodā un to visu vēl paspilgtināja tas, ka apakšā gāja nepareizi uzrakstīts teksts, kuram trūkst mīkstinājuma zīmes.

Tad brīnās, ka bērni runā un raksta nepareizi, ja tik pieejamā vietā valodu māca nepareizi,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Laine.

42 komentāri

42 komentāri

 • Amanda Arāja

  Amanda Arāja

  Kopš piedzima meitiņa, arī sāku klausīties un dziedāt viņai šo dziesmiņu, kad pirmo reizi noklausījos biju šokā. Gribu redzēt to sievieti kura iedziedāja šo dziesmu🤦‍♀️
 • Rūta Zunde

  Rūta Zunde

  Es arī par šīm drausmīgajām dziesmiņām brīnos! Tik tiešām viņas ir “kropļotā valodā” ar nepareizu izrunu. Diezgan vāji.. maigi sakot
 • "gudras" māmiņas

  Ražojumu audzina aifons, jūtūbe, valsts, skola un sociālais dienests. Visi citi, bet tikai ne pati.
 • Gita Roziite
 • Liga Liga

  Liga Liga

  Valoda YouTube nav jamaca, to milie vecaki dariet pasi, runajiet pareizi un jusu berns runas pareizi! Ja macisiet no interneta , tad jau tiesam nekas labs nebus. Beidziet but slinki un nonematies ar berniem pasi nevis gruzat seja ekranus.
 • Aiva Kleikalīde

  Aiva Kleikalīde

  Es arī par šo brīnos. Kāpēc nekur nevar atrast bērnu dziesmiņas, kas nebūtu...hmm...tik kroplīgas?
  • Iluta Jakubovska

   Iluta Jakubovska

   Aiva Kleikalīde jo latvieši nav uztaisījuši. Cepuri nost cilvēkiem, kam latviešu valoda nav dzimtā. Viņi animēja un iedziedāja. Jā, nav perfektā latviešu valodā, bet var dzirdēt,ka tā nav dzimtā. Piemērs talantīgajiem latviešiem, kas dzied un taisa multenes, lai saņemas un uztaisa ko tādu.
  • Dace Sovas

   Dace Sovas

   Tāpēc, ka latviešiem, ja nemaksā naudu, netikt pie normāliem mācību materiāliem digitālajā vidē. To, ka tā cieš arī pati valoda (jo sākam taču ar mazākajiem, vai ne?) neaptver arī valsts izglītības instances. Vai nu jāklausās šis vai - angliski, polikski, krieviski - tur materiālu ir miljoniem! Un bezmaksas.
 • Dace Mergupe

  Dace Mergupe

  Nodziediet běrnam vienu tautas dziesmu,redzěsiet kă spīd actiņas!Lūdzu věl!
 • X

  X

  Kāda māte vienkārši aiz savas bezcerības un mājās sēdēšanas jūk prātā... Un jā, kurš 1gadnieks lasa tis tekstus apakšā? 🤣Un bērniem nav svarīgi lauztā, vai kādā valodā, bet gab sadzird skanīgu, piesaistošu mūziku!
  Mammītei jāatslābst, lielajā pasaulē ne to vien tas bērns redzēs un dzirdēs...
 • Khmm

  Khmm

  Jēziņ.. Tai nu gan kukū.. Youtubā tak visu ko var atrast, neviens neliek to visu ne skatīties 3ne klausīties. Sviests, par ko tik neizdomā pasudzēties...
 • Dace

  Dace

  Varbūt pienācis laiks pašiem padziedāt dziesmas saviem bērniem, nevis uzlikt dziesmiņas youtub kanālos. Gribam, lai mūsu bērni ir kompetenti. Pajautā sev, cik kompetents esi pats! Varbūt ir vērts izskatīt, ko piedāvā, nevis "cepties".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!